Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvos kinyitotta a méhszája...

Az orvos kinyitotta a méhszájam, kicsit véreztem, de azóta semmi. Számithatok valamire a napokban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvos biztosan nem nyitja ki, max. megvizsgálja, hogy nyitva van-e.

Én is véreztem már ilyen vizsgálat után, de ez nem jelent semmit (már több, mint két hete volt). Ettől nem fogunk előbb szülni.

2010. márc. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel vigyázni kell!! Engem 37 hetes 5 naposan vizsgált... mennyire vagyok nyitva, stb. Bő 2 ujjnyira voltam....vérezgettem a vizsgálat után, felhívtam, mondta ez normális. Másnap fájdogált a hasam, és mintha szivárgott volna valami, azt mondta normális.... éjszakára jöttek a görcsök, másnap reggelre pont 38. hetesen megszületett a fiam..... Tehát nem azért fájt meg vérzett mert az "normális" hanem mert véletlen megsértette a burkot, szivárogni kezdett a magzatvíz, beindult a szülés!!!!
2010. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálad ezek szerint tényleg gáz volt, biztos durván vizsgált, de a kérdező azt írta, hogy azóta semmi. A semmi, az semmi. Azt én is el tudom képzelni, hogy a burkot megsérti, ha már amúgy is nyitva vagy! de olyan nincs, hogy kinyitja a méhszájat az orvos, max. gyógyszerrel, de akkor utána már nem engednek haza.

(első voltam)

2010. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem többször is megvizsgáltak úgy, hogy véreztem, mégsem indult be a dolog, pedig már nagyon vártuk. 40+2-re szültem, de császár lett a vége, mert nem tágultam. Inkább a babán múlik, hogy akar-e jönni. Nekem burkot is kétszer repesztettek, szóval egy "vizsgálat" még nem biztos, hogy elég..
2010. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!