Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Mi történik velem? Mire utalhatott a görcs?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 27. napnál, itt lenne az ideje a menszesznek. Kedden és szerdán arra ébredtem, hogy fáj a derekam, görcsölök, de nem jött meg. Mára elmúltak a görcsök, de a teszt sajna negativ lett. Sokszor szurkál a hasam mindkét oldalon, és már egy ideje fuffadt a hasam is!


Köszönöm a válaszaitokat!


2010. máj. 21. 22:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos ma megjött,vagyis inkább barna folyás.Nem tudom,hogy átvált-e igaziba!Bíztam benne,hogy most összejött a baba,de úgy tűnik,hogy megint nem sikerült.Fáj a derekam még mindig,de nem olyan nagyon,meg a hasam is fájdogál,de az sem annyira,mint amennyire ilyenkor szokott!Remélem Nálad baba van!!!

2010. máj. 23. 20:59
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na, hogy én is bekapcsolódjak, én is így kezdtem, jobban mondva görcsöltem, puffadtam, barnáztam mikor meg kellett volna jönnie, és most meg van a 3.k pozitív tesztem is.Kedden lesz belőle doki, de amúgy is érzem hogy baba lesz(megérzés féle)+ tapasztalat.

Hogy barnázol még akármit is jelenthet, ne add fel!!!

2 korábbi terhességemnél nekem is volt.NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK, hogy BABA legyen!!!!!!

2010. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos ma már rendes vér jön, de nem darabos,és nem is görcsölök. Nem vagyok elkeseredve! Gondoltam elmegyek orvoshoz,hogy vizsgáljon meg, minden rendben van-e?! Ez volt a 4.hónap,hogy nem sikerült!

Köszi mindent!

2010. máj. 24. 11:55
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


A tegnapi 10:51-es vagyok. Sajnálom, hogy most nem sikerült. Azért próbálj meg nem nagyon elkeseredni, nekünk az első baba 6 hónap után a második pedig a vetélés után szinte pontosan egy évre jött össze. Kitartás. Amúgy a doki jó ötlet, ha más nem megnyugtatásnak. Szurkolok Nektek!

2010. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ismét itt vagyok, mert megint van bennem egy kis bizonytalanság! Kb.2 napig volt rendes a vérzésem,utána már csak barnáztam. Állandóan puffadt a hasam,iszonyatos étvágyam van (már a kolleganőim nem bírják nézni, letiltottak a kajáról):), nagyon sokszor van hányingerem! Ha nem vagyok terhes, mi okozhatja ezeket a tüneteket? Volt már így valaki?

2010. máj. 30. 14:14
 16/17 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok... A múlt ciklusban a megszokot 28-30 nap helyett 41-re jött vmi! 2 napig durván megvolt, aztán ahogyan Te is írod csak barnázás!

Azóta már 4 tesztet csináltam, de mind negatív lett! A derekam le, a hasam meg szétszakad!!!

Jövőhéten én is dr.-hez készülök, neked is ezt ajánlom!

2010. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is mindenképpen megyek dokihoz,és lehet holnap egy tesztet is csinálok,bár nem hiszem,hogy van valami értelme!Furcsa nekem ez a dolog,remélem nincs nagy baj!Már arra is gondoltam,hogy talán a fog.gátló miatt van!Na de öt hónap után jelentkezik?Majd kiderül!Minden jót kívánok Neked!
2010. máj. 30. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!