Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Mi történik velem? Mire utalhatott a görcs?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 27. napnál, itt lenne az ideje a menszesznek. Kedden és szerdán arra ébredtem, hogy fáj a derekam, görcsölök, de nem jött meg. Mára elmúltak a görcsök, de a teszt sajna negativ lett. Sokszor szurkál a hasam mindkét oldalon, és már egy ideje fuffadt a hasam is!


Köszönöm a válaszaitokat!


2010. máj. 21. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megmondani, lehet, hogy holnap meg fog jönni, vagy a teszt lesz pár nap múlva poz. mindkettőnek van esélye. Ha negatív a teszt, akkor lehet, hogy a hcg még nem elég magas, így nem mutatja ki, de 2-3 nap múlva kellene neki valamit mutatni. Ha nem jön meg, reménykedhetsz, drukkolok!
2010. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de ebből mensi lesz, és már hamarosan.dettó ugyanígy voltam.
2010. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jártam már így ráadásul késett is de sajna megjött:(De azért remélem hogy nálad nem így lesz!
2010. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy válaszoltatok!

Ma vagyok 28 napos, és még semmi, bízom benne, hogy nem is lesz! Ma volt fehér folyásom, de a görcsöket már nem érzem. Decemberben hagytam abba a fog.gátlót, és már nagyon szeretnénk babát! Szerintetek reménykedhetek?

2010. máj. 22. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló jól írja, bármi lehet. Csak, hogy ellenpéldát is mondjak :) nekem is elkezdett görcsölni mintha megjönne aztán nem jött meg időre. Természetesen teszteltem :) halvány pozitív lett..majd pár nap múlva erős pozitív lett. Ma már 13 hetes kismama vagyok :). Nekem az elején is amikor már biztosan tudtam, hogy terhes vagyok volt olyan, hogy az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy nagyon görcsölök..természetesen féltem, mert egy évvel azelőtt egy 10 hetes babát vesztettem el. De most semmi baj nem történt és a görcsök is elmúltak úgy kb a hetedik hétre. A doki mondta, hogy ezek a görcsök lehetnek a terhesség részei, kinek így, kinek úgy. :) drukkolok neked

2010. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyos vagy!Hála Istennek,még mindig nem jött meg!Egész nap álmos vagyok,és hányingerem van,remélem,hogy ez már jó jel.Kedden csinálok még egy tesztet,persze csak ha minden így marad, és bízom benne,hogy az már pozitív lesz.

Sajna volt már olyan,hogy lett 2 poz.tesztem,elmentem az orvoshoz,nem látott semmit,ő is csinált egy tesztet,neg.lett,és másnap megjött a bajom.

Nem merem beleélni magam,de reménykedek!

2010. máj. 23. 13:30
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, GRATULÁLOK A BABÁHOZ!
2010. máj. 23. 13:32
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!Szorítok neked,hogy baba legyen!!!!

A melleid nem fájnak vagy feszülnek?

2010. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem fájnak,de ez azért gyanús,mert menszesz előtt fájni szoktak.Viszont nagyobbnak,és keményebbnek tűnnek.A derekam fáj sokat,az meg nem nagyon szokott.Remélem nem csak beképzelem ezeket a dolgokat!Szedem az Elevitet,mi a véleményetek róla?
2010. máj. 23. 14:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!Előző vagyok.Azért kérdeztem többet,mert én is ilyen szitúba vagyok.Hasonlóban inkább így mondanám.

A derekad fáj még mindig?Nekem pár napja kezdet,de iszonyatos.De a fájdalmat még a hátamban is érzem.

Még nem bizonyos,hogy babám lesz.Így most nem tudod,miért fáj.Baba vagy felfázás vagy mi!

2010. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!