Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOHA nem voltam még nődokinál!?

SOHA nem voltam még nődokinál!?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és volt már 3 pasival szexuális kapcsolatom,

Mi hátránya lehet???Ebből lehet valami gondom?

Nagyon félek elmenni pasinak is szégyelős vagyok nemhogy dokinak:( Valami tippet hogy győzhetném le a félelmem!!


2010. máj. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már 3 pasival, akkor nem lehetsz annyira szégyenlős:)

Bemész, le kell vetkőzni egy függöny mögött, szoknyát vegyél fel, akkor nem kell csak a bugyit levenni, felfekszel, igyekszel másra gondolni, és túl is vagy rajta.

Előtte írd össze, h mit akarsz a dokitól kérdezni.

Meg fog vizsgálni kézzel, az egyik kezét a hüvelyedbe, a másikkal meg nyomja a hasad, ezzel látja, h mekkora a méhed, és rendeben van-e.

Utána csinál rákszűrést, azt egy pálcikával szokták, felteszi, így vesz kenetet, nem fáj, meg meg szokták nézni tükörrel is, ez egy nagy nagyító, és bekukkantanak vele, semmi komoly.

Egyáltalán nem kell félni, kicsit kellemetlen először,én már nem tudtam hova pirulni, merő vörös voltam, igaz, h 16 voltam és még szűz:)

2010. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tippet sajnos nem tudok írni, én már többször voltam, de még mindig izgulok előtte. Csak azt tudom mondani, hogy hamar túl leszel rajta, kb.1-2 perc a vizsgálat, kicsit kellemetlen, de 1 évben egyszer túl lehet élni.
2010. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha d*gni tudsz akkor ehhez is legyen bátorságod. Ilyen egyszerű. Felelőtlenség nem menni. Saját magaddal szemben.
2010. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
mehetsz nő nődokihoz is. sokkal finomabban vizsgálnak, nem fáj, nem érzed magad annyira kiszolgáltatottnak, prédának
2010. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy neki ez a munkája, nem a nőt nézi benned, hanem, hogy minden rendben van e!
2010. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet gondod, ha nem jársz dokihoz, például a rákszűrést nem árt évente egyszer elvégeztetni. Az első vizsgálat mindenkinek parásabb, de szerintem egy kis kellemetlenséget kibír az ember az egészségéért.
2010. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!