Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LEhet belőle baba? Tegnap...

LEhet belőle baba? Tegnap voltam a nődokinál, és azt mondta a m. ny-hártyám 17mm vastag, azt mondta lehet ebből baba lesz. Másnak volt már hasonló esete? Amúgy második clostyn vagyok túl.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, de ez felelőtlen kijelentés volt. A 17 mm bőven elég vastag a baba megtapadására, de ez csak egy faktor a terhességhez, nem az összes. Nekem pl 19 mm volt, és nem lett belőle baba - mert nem volt szex sem.


Drukkolok neked, hogy babásodj mielőbb!

2010. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEkem pontosan ugyanennyi volt a mnyh-m a kimaradó mensi napján és azóta 10 hetes vagyok. Remélem neked is babád van. TEszt???
2010. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem még 8 nap kell,hogy megjöjjön, csak tegnap a doki az uh-ezt látta és azt mondta jó esélyem van rá. Hát remélem, mert már másfél éve probálkozunk, novemberben laporos műtétem is volt..
2010. jan. 22. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha még 8 napod van mensziig akkor ne éld még bele magad.az h ideális a vastagsága az nem jelent semmit.lehet meg sem termékenyültél,akkor meg nincs ami beágyazódjon.
2010. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!