Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam nődokinál. Ebből lehet...

Voltam nődokinál. Ebből lehet baba? Vagy ismét egy sikertelen próba?

Figyelt kérdés

Az orvos hüvelyi uh-n látott egy vezértüszőt.Mi az?Jó vagy nem ?Többnek kellene lennie vagy 1 szokot lenni?

Ebből lehet még baba?Megtermékenyülhet?


2010. nov. 30. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de ez még semmit nem jelent. nekem is volt, hogy látott ilyet, és nem akkor lettem terhes. Ez még nagyon kevés a babához.
2010. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van peteérésed és ez jó, és több kisebb mellett látott egy nagyobb tüszőt is. Hány mm-es volt nem mondta? 21-22 mm-es nagyságnál reped meg a tüsző és akkor szabadul ki belőle a petesejt, ha elkapjátok és időben vagytok együtt akkor baba is lehet akár belőle. Használj ovu tesztet, hőmérőzz és kiderül mikor kell együtt lennetek.
2010. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem már sokszor volt 21-22mm tüszőm, mégsem jött össze...de bármikor összejöhet.

A "vezértüsző" az jó, mert azt jelenti érik. Kérdés,h megreped e...nekm ott van problémám.

Hajrá...legyetek ügyesek!

2010. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!