Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jók ezek a méretek? Ma voltam...

Jók ezek a méretek? Ma voltam nődokinál.

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12. napon és a dokim meg uhzott és azt mondta hogy van 4 tüszőm 2db 14mm és 1 db 15mm a 4. azt mondta hogy pici.

Jók ezek a méretek vagy kicsik?

Szerintetek?

Nem kevés a 4 tüsző vagy másnak nincs ennyi?

Esélyem van a babára ebben a hónapban?

Ja meg azt mondta hogy a méhnyálkahártyám jó de nem mondott méretet.

Seítsetek már 3 éve várunk a picire.


2009. márc. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi,jók az adataid. A dokid úgyis mondaná,ha nincs valami rendbe.Bízz az orvosodban,én is ezt teszem. Sok sikert magunknak!
2009. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a méretek jók.

1 héten belül meg fog repedni valamelyik tüsző, vagy talán több is, mert naponta 1-2 mm-t is nőnek, és 18-20-25mm -esen repednek meg, kinek hogy. Úgyhogy akcióra fel. :))

Nekem ennyi tüszőm csak clostival volt egyszer, egyébként a havi 1 mérhető méretű tüsző is untig elég. :)

Drukkolok Nektek!

2009. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszönöm szépen a válaszokat én nem szedek clostyt tavaly novemberben szedtem utoljára azóta nem de ittam a cickát meg a palástfüvet de nem rendszeresen hanem mikor eszembe jutott egy héten kb 2 max 3szor lehet az segített de nem tudom és remélem megérik és meg is reped holnapután kell visszamennem hogy megrepedt e mert egy csöppöt nem nagyon de magas a prolaktinom , remélem sikerül ebben a hónpban ha nem irány a lapar.

Utolsó neked azóta sikerült clostyval babásnak lenned?

2009. márc. 2. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia.Nekem pont ugyanezek voltak az értékeim ebben a hónapban.Nekem sem mondta az UH-s orvos,hogy rosszak lennének,bár itt többen írták nekem,hogy ezek nem jó értékek.

Hányadik napon volt tojásfehérjés folyásod?Mert nekem pont a 12. napon volt.

2009. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Nekem a 15. napon szokott lenni a pém általában és nekem még csak ma kezd valami ksi folyás lenni eddig nem volt bár szerintem nekem jók ezek az eredményke mert tavaly a clostyval a 12. napon volt 1db 8mm tüszőm ahhoz képest ez most tökéletes.

Miért nem jók ezek az eredmények szerinted?

2009. márc. 2. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jók az értékek,csak nekem ezen az oldalon válasznak adták a többiek,hogy nem jók.Nagyon szomorú voltam.Próbáld meg a keresőben visszakeresni az én kérdésem.
2009. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Nekem clostival nem sikerült a baba, csak addig volt peteérésem, míg szedtem, amint abbahagytam, megint nem... Aztán a fekete üröm kapszulát próbáltam ki (babatervezok.otthona.net-ről rendeltem), és már a 2. hónapban sikerült a baba. Őt sajnos elveszítettük 2 hete, de közben kiderült, hogy a pajzsmirigyem egy picit alulműködik, és ez okozhatta a bajt...

2009. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Nagyon sajnálom a pici babádat mert egy csodálatos dolog ha megfogan de egy gyötrelem ha elveszíti az ember tiszta szívemből sajnállak , és meg gondolom ezt a fekete üröm kapszulát hátha tényleg segít nekünk is , kedves utolső elötti köszönöm a kedves válaszod és nem találom a kérdésed hogy tetted fel?

Vagy be tudnád linkelni akkor szívesen elolvasnám.

Kitartás és fel a fejjel.

Mielöbbi babásodást mindenkinek!!!!!

2009. márc. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!