Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés a sárgatesthormonom....

Kevés a sárgatesthormonom. Ettől még lehet kisbabám? Nagyon aggódom emiatt!

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak kell majd pótolni.Én az 5 héten voltam dokinál és az 1 trimeszterben Utrogestan hüvelygolyót kaptam,napi 2*2-t.
2008. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A sárgatest hormon problémát gyógyszerrel tudják kezelni, ahogy azt az előttem szóló már megírta. Úgyhogy megnyugodhatsz, ettől még lehet babád.
2008. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem terhesség előtt is kevés/alacsony volt, de akkor nem kaptam rá semmit. Most - terhesség alatt - is kevés volt és "utrogestan" gyógyszert (!!!) kaptam rá, ami a baba tapadását is elősegíti. Azért tettem felkiáltó jelet, mert létezik belőle rendes, szájon át bevehető gyógyszer, meg hüvely gyogyi is. Szóval ne aggódj, ettől még lehet babád! Nekünk is sikerült és egyből ikrek lettek :) Fel a fejjel és hajrá!
2008. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj lehet rajta segiteni. Hasonló a problémám nekem is. A doki nekem is utrogestant fog adni.

Gratulálok az előttem szólónak az kisbabákhoz. Én is mindig ikrekre vágytam.

2008. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!