Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye lehet még kisbabám?

Ugye lehet még kisbabám?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,van egy vőlegnyem akivel együtt is élek és kisbabát szeretnénk. Csak az a problémám,hogy 4 évvel ezelőtt volt egy abortuszom és félek, hogy emiatt nem lehet babánk ugyanis már régebben is próbálkoztunk és nem sikerült. Most megint próbálkozunk bár még nem tudom,hogy sikerült-e vagy sem, mert még tesztelni is korai lenne. Csak szeretném tudni,hogy bizos lehetek-e abba,hogy nem hiába való a próbálkozás. Előre is köszönöm a válaszokat!!
2010. nov. 28. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

hát erről ugy tudnál biztosan megbizonyosodni ha elmennél nődokihoz és kivizsgálna. Mi innen csak biztstni tudunk de azt hogy lehet e babád sajnos nem tudjuk megmondani. Használ ovutesztet figyeld magad ebben tudsz segiteni saját magadnak.


itt olvasgass sok hasznos dologra megtanit:

[link]

2010. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam 17 éves voltál mikor abortuszod volt, nekem is ennyi idösen volt. Utánna annyira akartam hogy sikerüljön hogy sokak szerint azért nem sikerült.Elöször is nyugodj meg, stresszesen nem is fog.Én 24 éves vagyok, és van egy 4 éves és egy 10 hónapos babám.Amugy sok sikert a babához.
2010. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze lehet,csak lélekben is készülj fel rá.Ne idegeskedj mert nem tesz jót.
2010. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 évesen nekem is volt abortuszom mert nem dobogott a szíve a picinek.Utána nem is próbálkoztunk.Most vagyok 22 éves és 32 hetes kismama.Sikerülni fog attól még nyugi.Minden jót.
2010. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eszo ***** válasza:

persze, hogy lehet még babád..sajnos az abortusz manapság mindennapi dolog..nem csak azt hívják orvosilag abortusznak, amikor vki elveteti a nemkívánatos babáját, hanem mindenféle műtéti beavatkozást, pl ha nem dobog a szíve, vagy megáll, vagy nem fejlődik tovább..és sok ilyen van a terhességek elején..


egyszóval: lehet még babád!!!


sok sikert!

2010. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást!!
2010. nov. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!