Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaha kisbabám? (bőv....

Lehet valaha kisbabám? (bőv. Lennt. )

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy három évvel ezelőtt lettem először terhes. Egy autóbaleset következtében elvetéltem. Az orvosom szerint nem maradt maradandó károsodás, tehát bármikor szülhetnék gyereket. Viszont azóta már készer estem teherbe, de egyszer 4, másodjára 5 hetesen elvetéltem. Az orvos szerint lelki eredetű, mivel a szervezetemben minden rendben...
2010. okt. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, de kellene a lelkedet is gyógyítani. Pszichológus segíthetne kideríteni a félelmeidet.
2010. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehet én a kineziológust ajánlanám.
2010. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, az én kolléganőm 8 évig próbálkozott, és amikor egy -a mesterséges megtermékenyítés előtt - vizsgálaton járt, újra mondták, hoyg lelki eredetű a dolog és képzeld később kiderült, akkor már terhes volt. és két klassz gyerek van, egy fiú egy lány.


a válasz tehát...

igenis lehet gyereked!!

2010. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre abba hagytuk a próbálkozást baba ügyileg, mivel nagyon megviselt...
2010. okt. 5. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy sikerüljön! Ez tényleg lelki oknak tűnik. Olvastam tavaly egy folyóiratot: Hello Baby. Kukkants bele! Máris nem leszel egyedül a problémáddal és talán válaszokat is találsz.

Ne görcsölj! Szorítok értetek!

2010. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!