Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? 2hónapos a kisbabám

Figyelt kérdés
juniusban császárral szültem és mivel alig tudtam szoptatni 5.héten meg is jött a menstruációm.de orvoshoz csak a 6 . hét után mentem kontrollra akkor kaptam fogamzásgátlóra receptet amit akkor kell beszednem ha megjön,csak az van hogy utoljára juli 13.-án volt (szülés utáni első)menstruációm,most meg itt van tizeneggyedike és még mindig semmi.vagy ilyenkor még nem 28 naponként jön meg?közben a párommal 2-3 alkalommal voltunk együtt és megszakitással védekeztünk azt mondja vigyázot,de hát.....szerintetek mikor kezdjek el mégjobban aggódni?mit csináljak most?ha az vagyok ilyenkor szülés után ennyi idővel lehet abortusz?
2011. aug. 11. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem kell aggódnod.Nekem szülés után négy hónap múlva jött meg először.Azóta már 1 éve megvan, de rendszertelen.Míg korábban mindig a 28.napra megjött, most van, hogy 1 héttel is akár korábban, vagy később.
2011. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Meglehetősen felelőtlenek voltatok, már ne haragudj. Miért nem használtatok óvszert? Még csak 2 napja kellett volna megjönnie, de egyébként sem rendeződik vissza egyből 28 napra, olyan is lehet, hogy kimarad, egy pár hónap kell a hormonok rendeződéséhez, hisz 9 hónap alatt alakult át mindent. A megszakítás nem védekezés, főleg nem szülés után. Ha mégis terhes vagy, akkor majd 20-a körül tesztelj akkor lesz tuti az eredmény. Abortuszra a 12. hétig lehet menni, de jobb minél korábban.
2011. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
meddig szoptattál?mert én csak 3 hétig és állitolag amig szoptatsz addig nem jön meg.de azért remélem tényleg úgy van ahogy írtad.egy kicsit megnyugodtam :)
2011. aug. 11. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:
allergiás vagyok a latex-ra !! :(
2011. aug. 11. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindkét szülés után hajszál pontosan a 8. héten jött meg. Pedig intenzíven szoptattam.


A két gyerek között hajszál pontosan 1 év a különbség, ami azt jelenti, hogy 3 hónapos volt a "nagy", mikor terhes lettem.


Természetesen nagyon megijedtem, de eszembe sem jutott elvetetni. És utólag, őszintén mondom, nem is alakulhatott volna jobban.


Semmi féltékenység, szinte mintha ikrek lennének, de azért mégsem. Imádják egymást, hatalmasakat játszanak, és ha kell, megvígasztalják egymást.

2011. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző: csak azt vedd figyelembe,m hogy a kérdező császárral szült 2 hónapja...
2011. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!