Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés anyának lenni? : )

Milyen érzés anyának lenni? : )

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,de nem támogat senki ebben,se állásom,se semmim,és magam alatt vagyok..ezért szükségem lenne egy kis jókedvre,biztatásra,ezért kérlek mindenki mondja el,hogy neki mit jelent az,ha anyának hívják! köszönöm:)
2010. máj. 6. 16:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%
Csodálatos!! Milyen lenne? :)
2010. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

Szavakkal kifejezhetetlen!!!!! :)


Másfél hónapos kislány anyukája

2010. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%

19.59


Te gondolom egy olyan nő vagy akinek vagy nem lehet gyereke, vagy ide jár unalomból és ossza az eszet.

Attól hogy neked tegyük fel nem lehet , más még szeretne..igenis sajnálatra méltó vagy ezért sajnálom ha netalán-tán nem lehet saját kisgyermeked.

De ha nem ez az oka , akkor nem tudom mi hogy ilyeneket irkálsz!

Egy gyerek csodálatos érzés , főleg amikor kimondja először hogy anya aztán késöbb még többet..:)

Kívánom kedves kérdező, hogy minnél hamarabb megtudd hogy milyen csodálatos dolog ez!

2010. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom lehet-e gyerekem mivel még nem próbálkoztam vele hogy csináljak de szerintem szánalmas dolog azt hinni hogy irigylek egy terhes kamaszt akinek semmilye sincs meg akármilyen embert akinek gyereke van. És nem értem hogy lehettek ilyen elvakultak hogy mindenféle felelőtlen embert így bíztattok! Én tudom milyen volt nélkülözve felnőni és nem a legjobb, hiába a duma hogy a szeretet így meg úgy... Nem állatok vagyunk hogy szülünk ösztönből akkor is ha éhen halunk, hanem tudnunk kell mérlegelni és felelősnek lenni. Kár hogy nem értitek miről beszélek. Szerintem nem bűn megmelíteni hogy nem jó a semmi közepére pottyantani egy gyereket... Az már biztos nem lesz olyan csodálatos, hogy: "Anya, miért nincs étel?" Ez nem gonoszság, ez a valóság és ti vagytok kissé vakok. Sajnos...
2010. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

De ha van családod és vannak akik melletted vannak akkor egy kicsivel könyebb!

És addig kap gyest meg családi pótlékot amíg a gyerek egy kicsit nagyobb lesz, utána már maradhat a mamájánál vagy akárhol!

2010. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
"de nem támogat senki ebben,se állásom,se semmim" érdemes lenne elolvasni amit a kérdező ír... Szerintem ebből nem tűnik ki egy család... Amúgy meg csúnya dolog hazaállítani egy gyerekkel, hogy anya tartsad már el őt is mert nekem nem volt kedvem vigyázni. Nekem nem lenne p*fán ehhez mert nekik is meg kell élni. Álomvilágban éltek...
2010. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
annyira szépen leírod itt,hogy még kajája se lenne a gyereknek..azért tisztázzuk azt,hogy HAJLÉKTALAN nem vagyok..itthon tudnék maradni,a gyesből meg családi pótlékból bőven tud enni.. a nélkülözés max azt jelentené,hogy nem a legdrágább dolgokat kapja meg,és hogy a ruháit tescobol,és nem zarából vagy h&mből kapná..ennyi.
2010. máj. 15. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!