Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Nagyon félek....

Mi lehet a baj? Nagyon félek. Nagyon rossz érzés. Nem merek szólni anyának.

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél napja vettem észre hogy nagyon viszket ott lent. A tüneteim a következők: viszketés, néha kicsit égő érzés, fehéres túrós hüvelyváladék. Anyának nem merek szólni. Mit tegyek? Elmennék orvoshoz csak anya... Mivel tudom csillapítani a viszketést? Mi lehet a baj? Segítsetek!
2011. júl. 5. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok választás nincs: vagy gomba, vagy baktérium. Csak orvos tud segíteni. Hány éves vagy? Muszáj szólnod anyukádnak, vagy elmenni egyedül. Ha magán dokihoz mész, az sokba kerül, kérdezd meg időpontkéréskor, mennyi, ha nem mondják meg, legalább 15 ezer Ft legyen nálad.

SZTK-ban ingyenes. Ha időpontot kérsz, hangsúlyozd, hogy nagyon sürgős, mert fertőzésed van, ne hagyd, hogy 2-3 hét múlvára adjanak időpontot, mert addig idegbajt kapsz a viszketéstől, meg esetleg tovább terjed a gyulladás. Magától meg nem múlik el.

Előre szólok, hogy ha itt mindenféle csodaszereket ajánlanak, pl. joghurtos tampont vagy hüvelyöblítés, -irrigálást, azzal többet ártasz, mint használsz.

2011. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

üdvözöl a gomba valszeg. szóljál anyádnak, akármennyire is kellemetlen dolog ez, mindenkivel megesik. biztosan megérti és nem fog a szomszédba rohanni, vagy felhívni a rokonságot, hogy túrós a lányom.

irány a doki és egyél kevesebb szénhidrátot meg cukrosat!

2011. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólnod kell Anyukádnak és el kell menned orvoshoz, mert ha halogatod, sokkal rosszabb is lehet!!! Ne szégyelld!!!
2011. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Még nem voltam dokinál. Már beszéltem egy nagyon jó barátommal aki tud segíteni.. Anyának elmondom és megyek orvoshoz. Köszönöm a segítséget!
2011. júl. 5. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!