Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés anyának lenni? : )

Milyen érzés anyának lenni? : )

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,de nem támogat senki ebben,se állásom,se semmim,és magam alatt vagyok..ezért szükségem lenne egy kis jókedvre,biztatásra,ezért kérlek mindenki mondja el,hogy neki mit jelent az,ha anyának hívják! köszönöm:)
2010. máj. 6. 16:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

19:59


kiszakadt a gumi valószínűleg,de TE TUDOD!!!igen ,felelőtlenül k*rtam a barátommal,akivel két és fél éve együtt vagyunk..te tudod helyettem is ahogy látom:) többet ne írogass offokat,nem az volt a kérdés,h kinek mi a véleménye erről...először próbáltam kedves lenni,de az,ahogyan belemagyarázod a saját igazadat...eléggé bosszantó! engem is egyedül nevelt anyukám,mégis itt vagyok,és teljes életem van,pedig nem kaptam meg mindet amit szerettem volna..többet ne írj,köszönöm.


az anyukáknak meg köszönöm hogy írtak!!:)

2010. máj. 6. 21:06
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Az a szeretet, az a kötelék semmihez sem hasonlítható ami anya-gyermek között van. Ebben a kapcsolatban nincsenek miértek, nem is kell magyarázni hogy az ember mindezt miért teszi. Csodálatos érzés. Olyan jó vele itthon lenni, bármit együtt csinálni. Szinte minden nap hasonló napirendben zajlik, mégis olyan jó megélni újra és újra. Kívánom hogy legyél te is nagyon boldog anyuka!
2010. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok és hidd el minden jóra fordul!Bár én nem vagyok anyuka,de már nagyon szeretnék!


Kívánok neked minden jót!Vigyázz magadra!

2010. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%
Szomorú hogy ennyi ideje vagytok együtt és nem áll melletted. Mivel ugye azt írtad senki nem támogat. Amúgy meg alap hogy 72 órás tabletta ha kiszakad a gumi amit minden szex után ellenőrizni kell...
2010. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
én 20 évesen lettem édesanya.bár egyedul maradtam vele mikor mindossze 5honapos volt, SOHA NEM BáNTAM MEG!!!ez egy olyan ajándék az élettol, amit minden nonek át kellene élnie. érte kelsz reggel, táplálod és látod, ahogy naprol napra hasonlít rátok, egy uj élet, de mégis, mintha a tiéd meghosszabítása lenne.Sokan tudják mire gondolok....és azota mellettunk van egy drága ember, aki szeret minket feltétel nélkul és a lányom ot szolítja apának.de hogy reagáljak a "kedves" válaszolonak: igazad is van, meg nem is.Ha tényeket nézunk minden bizonnyal, csak hogy egy a bokkeno...ha már anya vagy a "tények" vhogy megváltoznak, más leszel és máshogy látod a világod...mégha az ugyanolyan is. és ez az, amit ugy hívnak ero és belso nyugalom,ami átsegít sok mindenen.sorry ha hosszu voltam:)kívánom a legjobbakat!
2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

kedves 10:27


tudom,itt rontottuk el,hogy eszembe se jutott ellenőrizni..:S

2010. máj. 9. 17:08
 17/27 anonim ***** válasza:
34%

Szia Kedves,

Én még csak várandós vagyok, a 16. hétben. Még csak uh-n láttam...de Istenem olyan szép volt én pedig úgy éreztem pénteken, miután már éereztem valamelyik nap, hogy olyan szerelmesnek érzem magam. Lehet szerelmes vagyok belé? Bolond vagyok? Franc sem tudja.

Bátor vagy, hogy vállalod. Örülök, hogy bátor vagy ha nem lennének bátrak mint te csak az ész osztó 70%-os 10:27esek...szomorúan okos lenne a világ és nagyon tudatos na meg kiszámítható.

Nekem tavaly váratlanul egy barátnóm szült egy gyönyörű kislányt. Rég nem láttam, nem tudtam hogy babás, messze lakunk egymástól. Egyedül, 42 évesen. Nem merte megmondani a gyereke apjának, hogy terhes...egyedül van. De akárhányszor beszélünk sosem hallom panaszkodni. Boldogsága a kislánya és a mindene. Mindannyian küldjük neki a ruhákat használt, új, tök mindegy. Nem maradt egyedül és hidd el, te sem leszel egyedül.

16 hetes kismama, akinek megadatott hogy boldog házasságban éljen egy ritka rendes emberrel és már 35 éves.

2010. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem haragszol ha én is írok, pedig én nem vagyok még anyuka. Hát figyi... tutira nem akarod elvetetni? Vagy már nem is lehet? Megértem egyébként, ha nekem valaha összejött volna kvázi véletlen, akkor valószínüleg nekem sem lett volna szívem elvetetni... (bár attól is függ, hogy kitől, mert ha egy olyan volt barátomtól lett volna, akit utólag nem szeretek, attól most nem lenne annyira jó érzés.) Na de egy szó mint száz, azért ideálisabb az az eset amikor egy házasságban készül a baba, (mi pl. most ezen vagyunk) nagyobb eséllyel lesz neki teljes értékű anyukája és apukája is. Nem mondom, persze fel lehet nőni mindenhogy (az én szüleim is elváltak) de talán pont ezért vagyok vele úgy, hogy ha lehet, akkor a gyerekeimnek rendes családot szeretnék. Ha együtt maradnátok a barátoddal az nagyon jó lenne. Ha most elmész Skóciába, akkor hogy lesz a szülés, meg ilyesmi? Lehet, hogy most itthon kellene maradnod, nagyobb biztonságban lennél itt, mint egy idegen országban. Azért nagyon fiatal vagy még... :( Én 18 évesen visszagondolok, nagyon tini voltam, és felelőtlen dolgokat csináltam, hát igazából nem tudhatom te milyen vagy, de azért egyszerű nem lesz, ez sajnos igaz. Próbáld meg átgondolni hogy mi lenne a legjobb a te jövődre nézve, (és a baba jövőjére nézve). Egyébként pedig a neten szerintem nézz utána, hogy van-e egyéb szociális segítség vagy juttatás vagy bármilyen hely ahova fordulhatsz.
2010. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Világ legcsodálatosabb érzése anyának lenni.Ezt nem is lehet pontosan szavakban megfogalmazni.Gratulálok! Sok erőt,egészséget kívánok a baba felneveléséhez!
2010. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Az biztos ennél szebb dolog nincs a világon,nem könnyű de gyönyörű.A nagyobbik kislányom már 4 éves,a kicsi 6 hónapos és sokszor mikor alszanak állok az ágyuk mellett és nem hiszem el,hogy az enyémek és hogy ekkora boldogságot tudnak nyújtani nekem.Ne izgulj,anyukád majd besegít biztos,hogy tudjál menni dolgozni,mert bizony nem kevés pénz egy kisbaba de meglátod az a szeretet amit a szemében meglátsz minden reggel olyan erőt ad neked,hogy nem is gondolnád.Gratulálok és sok szerencsét a babához vigyázz nagyon rá!
2010. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!