Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés anyának lenni?

Milyen érzés anyának lenni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leirnátok a saját tapasztalatotokat is.Hogy készültetek fel a terhességre, milyen érzések motoszkáltak bennetek mikor a baba bent volt és milyen érzés mikor megszületett?
2008. aug. 27. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
A fo kerdesedre en is szeretnem tudni a valaszt! Biztosan jo erzes lehet......... Remelem egy nap, meg mielott nyugdijba megyek, en is megtapasztalhatom. :(
2008. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a világ legnagyszerübb érzése! Nálam most derült ki, hogy terhes vagyok :)
2008. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos érzés megtudni, hogy sikerült, és most már egy pici baba növekszik benned!Amíg várod, hogy ez a pillanat eljöjjön, minden hónap várakozással teli, és néha csalódottnak érzed magad, mert még mindig nem sikerült, hanem megjött az a nyavalyás megint! Fontos, hogy bízz magadban és párodban, hogy sikerülni fog, és hamarosan várni fogjátok a babátokat! Nem mondom, hogy ne kattanj a babát csinálunk témára, mert ha a baba nem jön mindjárt, vagy esetleg véletlenül, bizony sokat fogsz még gondolni rá, hogy vajon mikor lesz már kétcsíkos? Én alig hittem a szememnek, amikor megjelent a második csíkocska!!! Egy darabig nézegettem csak, elszaladtam a nagyablakhoz, majd megmutattam páromnak, hogy ő is látja-e!:) Innentől huhh nagyon boldog vagyok, legszívesebben világgá kürtölném!!! És persze aggódom és érte, hogy biztos minden rendben van-e vele, nő-e megfelelően, ott van-e, ahol lennie kell! Még ha valakinek furán is hangzik beszélek magamban a picihez(tudom valószínűleg még nem hallja), és simizem a pocim! A félelmek természetesek, hidd el, de mintahogyan mindenki más, te is képes leszel végigcsinálni, és szuper anyuka leszel!!! Sok sikert!!!
2008. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
En voltam az elso valaszolo. Terhes mar en is voltam 9hetig, szoval azt tudom milyen erzes reszben. De milyen erzes anyanak lenni? Van itt valaki, akinek van mar gyereke?
2008. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
édes jó istenem,bár már csak azt mondhatnám ANYA vagyok,de sajnos valahogy nem akar ossze jonni.
2008. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
5. valaszolonak: Ugyanigy vagyok vele. Nekem mar a lotto otos megnyerese is kozelebbinek tunik, minthogy nekem valaha gyerekem legyen. Ugy erzem egyre oregebb vagyok es szegyellem hogy nincs gyerekem. Raadasul a parommal sem vagyunk jol mostansag. Szoval ki tudja kitol lesz egyaltalan gyerekem, mert nem valoszinu hogy tole. :(
2008. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzés a világon!Olyan büszke vagyok a kislányomra,hogy legszivesebben kikiabálnám az egész világnak!Én nem készültem semmi extrával a terhességre,mert nem terveztük még...de nem bánom,senkivel sem cserélnék!!!Imádom a kis cunimat aki 2 hetes múlt.Mindenkinek aki babát szeretne szoritok!!
2008. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Én is nagyon szeretném már megtapasztalni.De nem ugy érzem, hogy nekem valaha is lesz gyerekem!Csak múlnak a hónapok és mindig reménykedem de mindig beköszönt a nem várt mikulás!Párom is nagyon szeretne már és mikor látom a csalódást az arcán, hogy megint nem sikerült megszakad a szívem!
2008. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzés anyànak lenni?

mindenkinél màs.

Van aki gyermekét kincsnek tekinti,megad neki bàrmit,feltétel nélkül szereti,és a legboldogabb embernek érzi magàt,felelösnek érzi magàt,mindig aggodik,nehogy a gyermekének baja essen,gyakran szomoru,ha nem tud megadni gyermekének mindent.

de vannak akik idö utàn kiàbràndulnàk az anyasàgi szerepböl,és ugyérzik,rosszul döntöttek.Van aki megöli csemetéjét,van aki örökbeadja,és van aki egész életen àt utàlja gyermeké8ön igy jàrtam)

nem minden anya tudja érzelmeit kimutatni,és sajnos szeretet helyett gyülöletet mutat.

Én most babàt vàrok,jelenleg jol érzem magam,még nem merem àllitani,hogy any vagyok,mert félek,de öszintén;én ha megfogom a picit elöször làtni,tuti hogy elsirom magamat az örömtöl,és onnét biztos vagyok benne,hogy a kezemböl a pàromon kivül senkinek nem fogom egy darabig kiadni,és bàrmivel is,de mindig boldoggà akarom tenni babàmat,szeretném làtni hogy boldogan nö fel mellettem,és egy gyönyörü karriert fut be segitségemmel,s ha megöregszem,akkor megköszönje a szeretetemet,és ne csalodottan gondoljon vissza gyermekkoràra

2008. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
szia.először is sok sikertelen próbálkozónak üzenném, hogy ne csüggedjetek.én tudom mit éreztek mert én is keserves 9 hónapot éltem át és mindent kipróbáltam amit lehet.saját tapasztalatom,hogy nem véletlenül mondják, hogy ne görcsölj.én feladtam a harcot, és mindent csináltam amit gyerektervezésnél nem szabad.de tényleg,álmomba se gondoltam volna hogy pont akkor sikerül.annyira nem figyeltem már rá, hogy észre se vettem, hogy nem jött meg.fog jönni az a babó.nekem már van egy nagy fiam, és most lányt várok.amikor mocorog,mindig beszélgetek vele,és mennyei érzéssel tölt el az érzés, hogy 2 gyerekes anyuka leszek.már alig várom, hogy babázzak,mert az első gyerek bizony próbagyerek.sok felesleges dolgot fogok most kiiktatni és igy lényegesen egyszerübb,szebb lesz a mindennapok.az anyaság megváltoztat-más értékrended lesz.szóval szerintem nincs szebb.
2008. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!