Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak donor segítségével lehet...

Csak donor segítségével lehet kisbabám. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjemnek nincs spermája, így csak donor spermával lehet kisbabám. Ez lelkileg nagyon nehéz. Egyszer úgy gondolom, hogy vállalom és örülök, hogy van egyáltalán mód arra, hogy babánk legyen, de néha rámjön a félelelm és a szorongás, hogy nem közös baba, és hogy akarom-e ezt. Hullámvölgy az életem és már már a kikészülés határon vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? Írjatok légyszi! Köszönöm szépen!
2010. ápr. 27. 13:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
mi van veletek kérdező?
2012. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 andrea87 válasza:

Sziasztok

Nálunk ugyan ez a helyzet a fárjem klinefelter szindrómás.:( Ő nagyon szeretné a donort de én félek és nem miatta magam miatt. Érdekes, hogy magamban nem bízom az én gyermekekm lenne, de a tudat, hogy nem a férjemé megőraít, hogy egy idegen férfi gyermekét várom. Nem tudom hogy feldolgozni. Tudom szeretném a gyermekemet persze, de félek hogy ez a tudat mindig ott fog motoszkálni a fejembe és félek hogy ennek következménye is lesz. Édesanyám azt tanácsolta, hogy amíg nem vagyok magamban biztos ne vállaljuk, de férjem annyira szeretne már babát és azt is szeretné, ha én átélném az anyaság minden velejáróját. Esetleg van vki akinek szintén donortól van a gyermeke? Hoogy tudta feldolgozni?

Válaszotokat előre is köszönöm

2013. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!