Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Mostanában kinek sikerül...

HELP! Mostanában kinek sikerült a baba a clostilbegyt segítségével?

Figyelt kérdés

Erre a hónapra írta ki a dokim. Már beszedtem. Augusztus 20-án jött meg és augusztus 27-én múlt el a menstruációm. Szerintetek kb mikor legyünk együtt a férjemmel, hogy összejöjjön a baba biztosan? A dokim azt mondta szept. 2, 3, 4.

Szerintetek?


2011. aug. 30. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mindennapi együttléttel vigyáznék. Én a helyedben már mától két naponta együtt lennék!
2011. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nekem már másfél éves a Kisfiam, de clostyl segítségével jött össze. Nekünk a 4. kúra után sikerült, de lehet, hogy Nektek elsőre sikerül! Ami ebben segítség lehet: nem mindegy, milyen hosszú a ciklusod. Ha rövid, akkor érdemes a menstruáció 3.napján elkezdeni, ha normál/hosszú, akkor elég az 5.-en. Ezek szerint akkor már pont beszedted. Mindig úgy számolj, hogy az mensid ELSŐ napja a ciklusod kezdete, tehát jelen esetben aug 20, ehhez számolj 13-14.napot, az a valószínűsített peteérésed napja, tehát a dokid jó napokat mondott, mivel ez a ciklus közepe. De ettől még legyetek együtt olyan sűrűn, ahogy csak tudtok, és ahogy csak jól esik. Inkább az elején érdemes többször, mert lehet, hogy a gyógyszer miatt előbb érik meg a petéd. Sok sikert, majd jelezz, hogy sikerült-e!:)
2011. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor kerüljük a mindennapos együttlétet?

28.án és 29.én nagyon kívántam szeretkeztünk, és szúrkált a jobb pfészkem. Ez is jel?

2011. aug. 30. 10:16
 4/7 ZsZs27 ***** válasza:
76%
Szia! Nekem clostival jöttek össze az ikrek, akik most 4 hósak. Harmadszorra sikerült. Engem az orvosom a 12-ik napon mindig visszarendelt magához, akkor csinált ultrahangot, amivel megállapította, hogy van-e érett petesejtem, illetve hogy nem alakult-e ki cisztám (ez fontos, de sok doki mégse nézi, az első adag után volt is az egyik petefészkemben, akkor nem is szedhettem következő hóban a tablettát, de szerencsére utána el is tünt), majd ha volt megfelelő "alapanyag", akkor kaptam egy tüszőrepesztő injekciót, és onnan számítva 24-48 órán belül kellett együtt lennem a férjemmel.
2011. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ZsZs27 ***** válasza:
100%
Elfelejtettem leírni, hogy nekünk az orvos azt javasolta, amikor nem lehetett beadni az injekciót, hogy 2 naponta próbálkozzunk, mivel így jobb minőségűek a hímivarsejtek. Ha sokat idő telik el két aktus között, az rontja a minőséget, ha viszont túl kevés, akkor kevesebb a "katona". Ha 2-3 naponta vagytok együtt, akkor jobb az esély, mivel kb. ennyi ideig életképesek a méhben a hímivarsejtek, és a így épp elég életképes sejtecske juthat el a célhoz. A peteérés kb. a 14. napon van, de ez 28 napos ciklusnál igaz általában.
2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oksa

köszi az infókat. nekem 31 naposak a ciklusaim, de most nem tudom hogy a closti miatt átmegyek 28 naposra talán. ha most nem jön össze a baba akkor megint elmegyek iratni clostit. mert elég rendszertelen volt a mensim.

2011. aug. 30. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, és egyetértek az utolsóval.:) Annyival egészíteném ki, hogy akkor érdemes a kétnapi együttlétet beiktatni, ha a párod katonái is elegendő mennyiségűek. Bár úgyis elég csak egynek célba érni, nem igaz?:) Kérdésedre még válaszolva, ha szurkálást éreztél a petefészkedben, az annak a jele, hogy vmi történt a szervezetedben, de abba sajna senki nem lát bele, szóval amit tehettek, az az, hogy mindent bele, amikor csak jólesik!:)
2011. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!