Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut és Clostilbegyt...

Norcolut és Clostilbegyt kinél milyen eredménnyel járt? Baba sikerült?

Figyelt kérdés

10nap Norcolut után most a 3.ciklusnaptól kell napi 1 Clostilt szedjek a 8.napig. 12napon kontroll Uh.Utána Duphaston a 25.napig.Utána megjön.De mi van ha baba lesz belőle? Elvetélek?

Vagy most első hónapban ne is próbálkozzunk?

Doki szerint 2.ciklust várjuk meg,de miért?


2010. nov. 7. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is szedtem ezeket, mert a ciklusom rendszertelen volt és a peteérés sem volt tökéletes. De a gyógyszerek nem használtak.

Majd orvost váltottam, aki laparószkópiás műtétet javasolt. A műtét után a 4. hónapban terhes lettem.

2010. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem már van egy fiam,és teljesen rendben volt előtte a ciklus,első hónapban összejött ő is.

Mostanáig minden ok volt,nyáron volt egy vetélésem és az megkavarta a dolgokat...:S


Laparral mit csináltak neked?

2010. nov. 8. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Lapar során átfújták a petevezetéket és közben kiderült, hogy méhnyálkahártya darabok voltak a hasüregbe letapadva, azt eltávolították.

Amúgy nekem is van már egy 9 éves kislányom.

2010. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!