Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak donor segítségével lehet...

Csak donor segítségével lehet kisbabám. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjemnek nincs spermája, így csak donor spermával lehet kisbabám. Ez lelkileg nagyon nehéz. Egyszer úgy gondolom, hogy vállalom és örülök, hogy van egyáltalán mód arra, hogy babánk legyen, de néha rámjön a félelelm és a szorongás, hogy nem közös baba, és hogy akarom-e ezt. Hullámvölgy az életem és már már a kikészülés határon vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? Írjatok légyszi! Köszönöm szépen!
2010. ápr. 27. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A férjeddel beszéld ezt jól meg. Vállalja-e az ilyenfajta "helyettesítést".

Ha ő ragaszkodik hozzá, vállalnám, annak ellenére, hogy elsőre viszolyognék én is a módszertől. Ha csak kicsit is bizonytalan, semmiképp.

2010. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha párom is és én is nagyon-nagyon-nagyon akarnánk egy babát vállalnám
2010. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz helyzetben vagy! Lehet, hogy hülye vagyok, de elsőre az a gondolat jutott eszembe, ha a helyedben lennék, én a sógoromtól kérnék (ők a férjemmel nagyon jó testvérek és akkor kicsit mégis a sajátjának érezné). De lehet az a jobb, ha azt sem tudja az ember kié. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, kívánom, hogy találjátok meg a helyes megoldást, és legyetek boldogok. Azért az örökbe fogadástól szerintem annyiból jobb, hogy legalább félig a tiétek (bocs hogy így fogalmaztam).
2010. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vállalnám.
2010. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
az sem lehet nálatok, hogy szövetmintát nyernek? - most lehet, hogy nem pontosan írtam meg, de az eljárás neve ICSI
2010. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A here szöveteiben lehet sperma, bár ismerni kell a körülményeket. Műtéttel hozzáférhető, ICSI-eljárásnál felhasználható.

Első.

2010. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 eszo ***** válasza:
100%

Hát, ez tényleg nagyon nehéz helyzet..

Az örökbefogadáson nem gondolkodtatok?

Vagy gondolom mindenképpen szeretnél szülni..


Szerintem, ha a párodat nem bántja, hogy más spermáját "kapod" akkor vállald,de ezt jól beszéld meg vele, nehogy később ebből legyenek problémák!


Sok sikert!

2010. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez van,5 éve gondolkodom rajta,de nem jutottam előbbre. néha olyan erős a baba iránti vágy bennem,hogy vállalnám,néha viszont annyira szerelmes vagyok a páromba,hogy nem kell mástól gyerek,ha tőle nem lehet. mi tavaly elvégeztük az örökbefogadó szül. tanf-ot,várjuk a kicsinket,de ettől még a téma napirenden van. talán ha Ő megérkezik,meglesz a válasz is a saját gyerekkel kapcsolatban.
2010. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos volt a férjemnek már műtétje is, de úgy sem találtak semmit:-((

nagyon-nagyon elvagyok keserdve

2010. ápr. 27. 14:23
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Fúú... Ez egy nagyon kemény helyzet!Komolyan fogalmam sincs,hogy mit tennék a helyedben... Igazából szerintem ezt a kérdést pasiknak kellene feltenned,mert mi nők teljesen máshogy gondolkozunk,mint a férfiak...

És a férjed amúgy hogyan áll ehhez a kérdéshez?

2010. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!