Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja szorulásom van, nem...

3 napja szorulásom van, nem segít sem a fél tonna szilvalekvár, sem kávé, semmi, inger van, de "tehetetlen" vagyok. Lehet, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés

Ezen kívül naponta többször beleszúr valamelyik petefészkembe, meg van hogy a méhembe.

Ha üres lesz a hasam, egyből émelygek!

Sajnos, a mensim nagyon rendszertelenül jön meg, mióta a fogamzásgátlót nem szedem, így aztán fogalmam sincs, hogy mikor kéne megjönnie, 2 hónapja volt utoljára.

Tesztem nincs itthon, de beruházok egyre a közeljövőben, csak kíváncsi lennék, hogy ez a szorulás és üres-émelygős gyomor mitől lehet, mert nekem nagyon új...!

Néha megjönérzésem van egy pár perc erejéig.


2008. okt. 3. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, elvileg lehet terhesség. Nekem nagyon hasonló tüneteim voltak a legelején, most a 10 héten vagyok a babánkkal.

Mivel a menstruációs ciklusod hosszát nem tudod megállapítani, mindenképp a teszt a megoldás. Ha 2 hónapja nem volt mensid, akkor elvileg nagyon is nagy esélyed lehet. Nekem sem volt rendszeres az igaz, de átlagosan azt lehet mondani 35-40 napos ciklusaim voltak.

Szóval: vegyél tesztet és kívánom hozzá, hogy minden úgy alakuljon, ahogy te szeretnéd!

2008. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Fogok tesztelni, az lesz a megoldás valóban...
2008. okt. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!