Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szilvalekvár szoptatás alatt?...

Szilvalekvár szoptatás alatt? Hashajó a babának is vajon?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám, gyorsan ettem, azt hittem baracklekvárt. De mint utóbb kiderült, szilvalekvár volt. Nekem (szerintem másnak is) hashajtó hatása van. Vajon a baba is így reagál rá?
2010. márc. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

igen

ezért mondják azt is, ne nagyon egyél szoptatás alatt K-s zöldséget

káposzta

kukorica

karfiol stb.

2010. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
és a kszilva :) K-s? bocsi, ez csak poén, tudom, hogy előző válaszoló úgy értette, hogy a szilva mellett K-s zöltséget SE szabad enni. Én nem hiszek ebben, szerintem semmi baja nem lesz a babának. Eleve mindent lehet enni, csak mértékkel. Nem hiszem, hogy egy egész üveg szilvalekvárt benyestél :) A szilva gondolom valamiféle rosttartalom miatt hashajtó hatású, a rostok meg nem szívódnak fel a bélből, hiszen azért hashajtóak. Remélem, igaznak bizonyul az elméletem, és semmi baja nem lesz a babádnak.
2010. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az első vagyok

szerintem meg olyan mértékű puffadást okoz a babának, ami fájdalommal jár

szerintem is lehet mindent enni, ha már 6 hónapja szoptat az anyuka

egy 2 hetes picinek, aki eddig csak magzatvizet ivott, maga a tej is nehéz, hát még ha tetőzzük szilvával

én felnőtt vagyok de megszenvedem a szilvát, cseresznyét, mindent ami héjas, a lencsét is és a hagymától görcsben szenvedek

szóval nem vagyunk egyformák

kipróbálhatod és ha nagyon sír a baba és a hasa is felpuffad nem jó neki

2010. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!