Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja nem jött meg, lett 4...

10 napja nem jött meg, lett 4 pozitív tesztem. Most elkezdtem kicsit görcsölni, és rózsaszín folyásom van. Elmegy a babám?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Basszus, nem normális
2008. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak véletlen elküldtem. Ne keseredj el, ha el is ment a baba, hamarosan újra fog sikerülni teherbe esni. A dokiról meg csak annyit, hogy szemét. Lehet, hogy elmennék egy sima pórias helyi nőgyógyászhoz aki tesz is valamit. Amúgy meg se vizsgált a 12 ezerért cserébe???
2008. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
EZ felháborító.Sajnos én pont így jártam,vas poz teszt, szerdára elkezdtem vérezni, egyre jobban,vagyis megjött.Én is elmentem dokihoz aznap, azonnal uh, labor és kiderült,hogy elment:-(( Azzal nyugtatom magam,hogy inkább most mint később.Neked nagyon szurkolok,írd meg mi volt.
2008. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó egy köcsög pénzéhes doki...... Az enyém is ilyen. Jobb néha a simai kórházi ügyeletre menni.
2008. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld én is így voltam, 3 pozitív tesz aztán rózsaszínes folyás majd pár nap múlva kevés vérzés.Rögtön elmentem a dokimhoz,aki megvizsgált,azt mondta a méhből jön a vérzés és azért lehet,mert kicsit leválhatott a babóca.Írt fel duphastont és utrogestant de ő is azt mondta,h várni kell, mert ha minden rendben a babával,akkor megmarad,ha viszont pl. nem egészséges vagy valami más gond van akkor nem,mert a gyógyszer csak az egészséges baba megmaradását segíti elő.Azóta hála Istennek minden rendben,most léptünk a 12. hétbe. Szerintem keress egy másik orvost, biztos van más is a környéken mert azért meg kellett volna vizsgálnia akkor is,ha segíteni ténylegesen nem tud. Azóta hogy vagy?Drukkolok,h minden rendben legyen veletek!
2008. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szia, nagyon sajnállak, mert borzalmas ez a tehetetlenség. Ilyen szemét orvososkat, de hát én ezen már nem is csodálkozom, hisz ha csak abból indulunk ki ami nemrég történ hogy a kismama szülés előtt vesztette el a babát aztán közölték vele, hogy nem lehet többé gyereke, felháborító, csak azt nem tudom az ilyen minek megy orvosnak. Szerintem próbálj meg elmenni valahova máshová hátha szerencsésebb leszel. Pihenj és ne idegeskedj, ha egészséges úgy is veled marad érzékeltesd vele, bár még nagyon pici, hogy szükséged van rá!!!!
2008. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez azért veszélyes hogy rád se nézett a doki, mert ha ne adj isten méhen kívüli a terhesség maradandó károsodást okozhat egy növekvő, rossz helyre beágyazódott baba. Keress fel egy másik orvost, nehogy nagyobb baj legyen. Nézzék csak meg, hogy tisztul-e a méhed és minden rendben van-e odabent.
2008. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!