Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Hajnali 2...

36 hetes vagyok. Hajnali 2 kor elkezdtem görcsölni, és a derekam is nagyon fájt ez tartott 4 óráig. Utánna meg mintha elvágták volna. Többi lennt. Most ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Mikor felkeltem 8kor megint elkezdtem görcsölgetni, de folyamatosan, hol erősebben, hol gyengébben.Azóta is tart, de van, hogy fél órára is akár elmúlik. Meg olyat érzek, hogy mintha a a méhembe vagy nem is tudom a hugyhólyagomba felszúrnának késsel, egymás után többször is bele-bele nyilal. 2111-re ki vagyok nyílva, most jöttem haza a kórházból, visszatartáson voltam, infúziót és gyógyszert kaptam.Úgy vettem észre tegnap mintha a hasam leeereszkedett volna, olyan érzésem volt, hogy hirtelen mintha lehuppant volna a hasam. Ma hajnaltól a kis fenekét is leljebb dugja ki és mát nem a mellem alat érzem a lábát mikor kinyomja, hanem inkábba köldököm vonalában. És bő folyásom is lett mára.Na?Előre is köszi.
2010. ápr. 18. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azonnal szólj az orvosodnak,aki valószínűleg befog hívni a kórházba.Ugyanis ezek a tünetek nagyon vajúdás kezdésére vallanak!Szerintem megindul a szülés!!Sok sikert,kitartást!

2010. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen felhívnám az orvosom, vagy bemennék a kórházba.Szülés előtt leszokott ereszkedni a has.

Inkább nézesd meg az a biztos, ha "állriasztás" úgyis visszaküldenek.Nekem a visszatartás a 35. héten volt, nálam is nyílt a méhszáj.Ezután, 2.5 hétig maradt bent a babám.Szorítok Értetek!Írj az eseményekről.Köszi!

2010. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd az orvost, ezeket mond el neki, biztos be fog hívni. Én fele ennyit sem éreztem, mikor behívott, és pár óra múlva már meg is született a kisfiam.

K.

2010. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már egy órája nem fáj a hasam. Most akkor mi lehet?
2010. ápr. 18. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért még lehet vajúdás, mert szünetel a fájás... már rég írtad, hogy nincs fájás, most mi a helyzet? Van valami?

k.

2010. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap délután még 1-2 órát görcsöltem, azóta semi. Hála Istennek. Az a helyzet az esti gyógyszereimet már nem vettem be(Salbutamol, Verapamil AL40 - ezek visszatartják elvileg a szülést)Mióta nem szedem semmi bajom. Picikét érzem csak néha néha a hasam alját.Sárga folyás félém van, nem tudom ez most mi lehet, reggel is mikor felkeltem elkzdett a lábom szárán folyni.Ja és tegnap délután egyszercsak mikor szálltam kia kocsiból, elöntötte a mellemet az előtej.Szerintetek?
2010. ápr. 19. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 1-2 napon belül megszülsz, de az is lehet, hogy csak hetek múlva. Ezek lehetnek jóslók is, meg lehetnek a valódiak előhírnökei is. Szerintem ha elmúlt, akkor nyugodj meg, és ne menj be, mert megint befektetnek. Ha viszont erősödik, akkor irány a kórház.

(Háromszor szültem már, és mind a három előtt többször hittem azt, hogy ez már a vajúdás, de végül kiderült, csak jóslók voltak. Olyan máhszájjal, mint a tiéd, még hetekig húztam.)

2010. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!