Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyors sétától létezik, hogy...

Gyors sétától létezik, hogy jósló fájásaim lettek? Oda fele is meg visszafelé is elkezdtem görcsölni, meg a derekam is fájt de csak enyhén.36 hetesek leszünk 2 nap múlva

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem simán!!Ilyenkor már nem szabad úgy "rohangálni":)

én 34+3 hetes vagyok, de már vannak jósló fájásaim, és ha lassan is sétálok, de többet, akkor is bekeményedik a hasam, meg kell állnom...

2010. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belekérdezek, de ugyanez lehetséges 30 hetesen is? vagy az még túl korai? :-( de én is rendszeresen tapasztalok hasonlókat...

bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de 36 hetes nem voltam még :-) remélem, leszek azért

2010. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:)! Miért ne lennél 36 hetes?:)! Én sem voltam még azért kérdeztem:)! Meg még nem tapasztaltam ilyet...


Azért "rohangáltam", mert kivételesen nem szúrt az oldalam, és ugy is éreztem hogy ez nekem megy most, semmi bajom nem volt, mig a "célhoz" nem értem:)! AMugy is fitt kismama vagyok (ámbár nem kis túlsullyal), gyorsak a lépteim alapból is...és igazság szerint nem is vettem észre hogy olyan gyorsan megyek (el voltak terelődve a gondolataim), csak mikor megálltam akkor vettem észre hogy le vagyok izzadva, meg ugy lihegek mintha lefutottam volna a maratont:)! És akkor jött a görcs...!

De akkor lelassitok, ámbár nem is tudom miért vannak jóslói az embernek?

2010. szept. 13. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves 2., első vagyok, nekem 30 hetesen kezdődtek a jóslók, és már előtte is keményedett a hasam a sétától.Ez teljesen egyéni, minden oké, és ne aggódj, minden oké lesz a 36.hétig, és utána is:)
2010. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont így vagyok mint Te.

Én 37 hetesen.

Kivételesen jobb napom volt, gyorsan intézkedtem.

Aztán mire sétáltam hazafelé már fájt mindenhol:(

Azóta is a derekam majd le szakad, görcsölgetek is.Szóval szerintem simán lehet.

Másodiknak:Nem is gondolod milyen hamar ideér a 36-ik hét:))))))))))))))Nyugi mindjárt ott leszel.

Boldog babavárást nektek!

2010. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! második vagyok és köszönöm, hogy nekem is ilyen sokan válaszoltatok és köszi a biztatást is. :-) remélem, igazatok lesz és hipp-hopp 36 hetesek leszünk :-) addig is igyekszem élvezni az állapotot :-)
2010. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányok, azért csak óvatosan! Nekem is a 30. hét környékén kezdődött a dolog, szinte végig dolgoztam, buszoztam, sokat kellett sétálnom is, a munkám is hajtós volt, és kicsit korábban született a babám. Úgyhogy semmi kapkodás, semmi "szaladgálás", mindent csak szép nyugodtan! Könnyű szülést, jó babázást Nektek!
2010. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!