Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja nem jött meg, lett 4...

10 napja nem jött meg, lett 4 pozitív tesztem. Most elkezdtem kicsit görcsölni, és rózsaszín folyásom van. Elmegy a babám?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Szia

Szerintem pihenj sokat és menj orvoshoz minél hamarabb. Nem biztos, hogy elmegy a baba, de az a legbiztosabb, ha elmész dokihoz. Az téged is megnyugtat

Drukkolok, hogy minden rendben legyen

2008. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb mész orvoshoz, annal gyorsabban vissza lehet meg lehet akadályozni egy ESETLEGES vetélést, mert a doki általában felír ilyenkor hormontablettát, ami segít megtartani a terhességet.


Nekem terhesen volt rózsaszín folyásom, és egészséges volt a baba, nem volt vetélés, DE ez ÉN vagyok, te pedig te, tehát nálad lehet még attól vetélés ELŐJELE.


Inkább menj orvoshoz, ha aggódsz, mert mi nem tudjuk neked online felállítani a diagnózist. Nem megijeszteni akarlak, de innen még orvos se mondana neked semmi biztosat. Szerintem ne félj, elő szokott ez fordulni, de tuti ami biztos alapon még ma menjel akár magándokihoz, akár a helyi kórházbeli nőgyógy. ambulanciára!!!! Sok sikert!

2008. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj dokihoz. Sajnos nekem vannak rossz tapasztalataim de nem akarlak megijeszteni. A dokim magneB6-ot irt fel azt kellett szednem napi 3x2 szemet. De erről konzultálj a dokiddal. Vannak akik véreznek és minden rendben van a babával. Probálj megnyugodni és pihenni, és mielőbb keress fel egy szakrendelést.
2008. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már vérzek is. :(
2008. okt. 2. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
MIÉRT NEM MÉSZ MÁR ORVOSHOZ???? ATTÓL MERT VÉRZEL MÉG MEG LEHETNE MENTENI A BABÁT ,DE TE EHELYETT A NETEN VESZTEGETED AZ IDŐDET. MENJ MÁR ORVOSHOZ, HÍVJÁL TAXIT!!!!!!
2008. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
teljesen egyetértek az előző válaszolóval ne minket kérdezgess ilyen esetben hanem mennnnnjjjjj orvoshoz!!!!!
2008. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, hogy sokan leszavaznak majd, de nem baj.


Egyaltalan nem biztos, hogy baj van!!!

De ha megis baj lenne, es elmegy a baba, akkor jusson eszedbe, hogy a termeszet egy igen erdekes hatalommal bir. Ilyen korai stadiumban nagyon sok a veteles. Sokszor nem is tudja az adott no, hogy terhes, olyan korai. Viszont ezek a babak azert mennek el, mert valami problema van veluk, ezert kilokodnek. Tehat jobb, ha igy tortenik.

2008. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja, es mielobb menj orvoshoz. Illetve ha lehet, most azonnal hivd fel ot, vagy az ugyeletet, hogy olyantol is kapj tanacsot, aki ert hozza.
2008. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a manóért kell lepontozni vkit azért mert a terhesen vérző laikust elküldi orvoshoz.........aztán majd indulnak az újabb topikok a vetélésről, vagy szerintetek - akik kedvesen lepontoztak - maradjon otthon vérezve és esetleg vetéljen el??? Nem jobb feleslegesen dokihoz menni inkább,mint egyszer túl későn??? A ti lelketeken szárad majd, ha szegény kérdező rátok hallgat, akik lepontozták azokat, akik orvoshoz merték küldeni........gratulálok!
2008. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentem a városi atyaúristenhez, mert kiderítettem és pont volt magánrendelése. Azért hogy beléptem az ajtón legombolt 12ezer forinttal, és annyit mondott hogy ebben a helyzetben várnom kell. Ha akar úgyis elmegy a baba, de lehet teljesen normális is a vérzés. Akkor vetélek ha fekete és darabos. Tehát ezt kaptam, magyarul semmit. Nem lettem tőle nyugodtabb. Ez van, várni kell... A vérzés nem erős, de folyamatosan tompán görcsölök. De szomorú hogy a helyi szülész főorvos hozzá sem ér egy kétségbeesett "kismamához".
2008. okt. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!