Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ideálisak a körülményeim a...

Ideálisak a körülményeim a gyermekvállaláshoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, van férjem akit imádok és viszont. jó munkája van, iszonyú jól keres, albérletben lakunk de ez nem vesz el túl sokat,mint említettem nagyon jól keres. szeretnénk már mindketten babát de én mégis félek mert mi van ha elveszti a munkáját,nekem még nem volt bejelentett munkám szval nem hiszem h kapnék anyaságit stb.fölöslegesen aggódom?belevághatunk?
2010. ápr. 21. 17:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nem írtam olyat h sose dolgoztam csak nem voltam bejelentve, ráadásul pont egy olyan szakmát tanultam ki amiben elég nehéz majdhogynem lehetetlen elhelyezkedni.nem élősködöm rajta ő azt szeretné ha nem dolgoznék mivel ő már 36 és azt akarja ha lehet inkább babázzak
2010. ápr. 22. 13:02
 22/26 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is vágj bele simám!!! Egyébként külföldön pl szinte senki nem vesz lakást, hanem bérlik! Hajrá!!!:):):)
2010. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ezzel még mindig nem indokoltad meg hogy ha esetleg elhagy mihez kezdenél? gyedet sem kapsz valószínűleg.szerintem akkor vállaljon valaki babát ha egyedül is boldogul mert balesetek bármikor történhetnek.
2010. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
ha elhagyna...tegyük fel.....és mondjuk már mittudom én 5 éve dolgoznék aztán most születne egy gyerekünk,kapnék gyedet is stb.attól még nem lennék jobban kisegítve mint így.lehet kapnék vmennyi pénzt de az sztem nem lenne elég még az albira sem,valószínűleg hazaköltöznék.tehát végül is meddig várjak?amíg biztos nem leszek benne hogy már nem történik semmilyen "baleset"?:)))))))))))))))))))
2010. ápr. 22. 15:03
 25/26 anonim ***** válasza:
Soha sem lehet benne biztos senki, hogy nem-e történik valami "baleset" 20 év házasság után sem! Az bármikor megtörténhet! Ha mindenki ettől fél ,akkor nem igazán vág bele sose. Ha tegyük fel elhagyna, és lenne úgyis segítséged akkor miért ne? Nem sok de + azért GYES is jár!
2010. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
utolsónak. köszönöm.én is erre gondoltam
2010. ápr. 22. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!