Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ideálisak a körülményeim a...

Ideálisak a körülményeim a gyermekvállaláshoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, van férjem akit imádok és viszont. jó munkája van, iszonyú jól keres, albérletben lakunk de ez nem vesz el túl sokat,mint említettem nagyon jól keres. szeretnénk már mindketten babát de én mégis félek mert mi van ha elveszti a munkáját,nekem még nem volt bejelentett munkám szval nem hiszem h kapnék anyaságit stb.fölöslegesen aggódom?belevághatunk?
2010. ápr. 21. 17:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
sajnos az nem fog menni, nem vehetünk fel hitelt, nekem nincs munkám, ő meg külföldi bár már 6 éve itt dolgozik de mégsem lehet.hát ez van:(
2010. ápr. 21. 18:08
 12/26 anonim ***** válasza:

Valóban a saját lakás jobb lenne, de gondolom azon vagytok, hogy minél előbb legyen.

Én nem várnék a helyedben, de miért nem a pároddal beszéled ezt meg?

2010. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
és ha elmennél dolizni ?;) most nem piszkálódásból, de érted. Ha dolgozol fél évet, akkor már adnak keresetigazolást. De ha nincs megoldás, akkor vágjatok bele.
2010. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
átbeszéltük már ezerszer de mindig oda lyukadok ki hogy mi van ha....ő már nagyon szeretné és ezek után mindig csak elszomorodik,nem akarom szomorúnak látni
2010. ápr. 21. 18:13
 15/26 anonim ***** válasza:

nyugodtan vagj bele!

ha egybol sikerul is akkor majdnem egy eved van gondolkozni hogy hogyan tovabb

ha nem akarsz alberletben lakni a babaval egy ev alatt rendezodhetnek a dolgaitok

de sok anyuka kezdte albarlatben a babazast es majd amire nagyobb lesz a kicsi el tudtok koltozi sajat lakasba

csak azt nezd meg jol hogy milyen a tulajdonosa a lakasnak nehogy eszebe jusson hogy kell neki a lakas amikor pl.kilenc honapos terhes leszel vagy ha epp megszuletik a kicsi

sok sikert es batorsag minnel tobbet gondolkozol rajta annal bonyolultabb!

2010. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azt hiszem döntöttem......
2010. ápr. 21. 19:00
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágj bele, ha mindig variálsz, akkor biztosan hogy mindig találsz, olyan dolgot amiért halasztani fogod. Mindig ott lesz, hogy mi van HA... Sok sikert! :)
2010. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágj bele.:-))
2010. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
:))
2010. ápr. 22. 10:52
 20/26 anonim ***** válasza:
miért alapozol arra hogy a párod jól keres? és ha jövöhéten hirtelen elhagy? tele az oldal kétségbeesett nőkkel, hogy elhagyott a párom én sose dolgoztam mit tegyek....
2010. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!