Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ideálisak a körülményeim a...

Ideálisak a körülményeim a gyermekvállaláshoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, van férjem akit imádok és viszont. jó munkája van, iszonyú jól keres, albérletben lakunk de ez nem vesz el túl sokat,mint említettem nagyon jól keres. szeretnénk már mindketten babát de én mégis félek mert mi van ha elveszti a munkáját,nekem még nem volt bejelentett munkám szval nem hiszem h kapnék anyaságit stb.fölöslegesen aggódom?belevághatunk?
2010. ápr. 21. 17:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg belevághattok, de az albérlet igazság szerint a Ti pénzeteket viszi el, és amit arra költötök már egy lakáshitel törlesztőjére is költhetnétek....Iszonyú jó keresetből csak félre lehet rakni egy lakásra....
2010. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ez igaz.de vagy saját lakás vagy gyerek.együtt a kettő nem megy.viszont a férjem már 36 őt sürgeti az a bizonyos óra:)
2010. ápr. 21. 17:41
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmennék dolgozni 1-2 évet, addig összeszednétek egy lakást. Sokkal ideálisabb egy babának, és neked is jobb lenne. Nem támaszkodhatsz örökre a férjedre, mégis csak ott van, a mi van ha...Én nagyjából így csináltam. Lehetett volna 5 évvel is babánk, de inkább a biztosra mentünk.Ez az anyagi oldala.

Amúgy meg a babának csak szeretere, van szüksége, és KÉT emberre, a szüleire. (na meg anyatejre)

2010. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igazad van.nagyon kedves vagy.köszönöm a választ
2010. ápr. 21. 17:44
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
minek menne el akérdező 1-2 évet dolgozni?a pasija jól keres.azon meg ne aggódj kedves kérdező h megszűnika munkálya.ennyi erővel senki nem szülne.
2010. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
jaj istenem.most akkor mit csináljak?:)már hónapok óta ezen rágódom:(
2010. ápr. 21. 17:56
 7/26 anonim ***** válasza:
ha olyan jól keres a párod ne aggódj. havonta 40-50 ezret félreraktok. gondolom, ha annyi a pénz, autót is fizettek, de egy 20 ast havonta tegyetek félre és ha baj van ahhoz legyen nyúlni. nálunk párom 180at havonta abból 30 autó 35-55 albérlet. már nálunk is úton a baba. meg lehet oldani. sok sikert a babóhoz
2010. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha mindig arra várnánk, hogy ideális legyen a helyzet, nem születnének gyerekek. :)

Nálunk is így volt, előbb meglett a nagyobb lakás, egy jobb autó, aztán ott tartunk, hogy több, mint két éve próbálkozunk a babatémán. Nálatok sincs garancia arra, hogy éppen az első alkalommal vagy csak évek múlva esel teherbe. Ha most szeretnétek babát, hozzátok össze. Az életben mindig lesznek nehéz helyzetek, megoldandó problémák, de emiatt nem mondanék le egy gyermekről. :)

Attól ne félj, hogy a párod elveszíti a munkáját. Ha tudom, hogy elesek, leülök előtte. Az életet nem lehet előre kiszámítani. Úgyhogy ezen kár agyalni.

2010. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
jah és akár már most kezdhetnétek a babaprojectet. utolsó voltam
2010. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
vegyetek egy kis lakást! Pl. másfél szobásat, vagy ha tudtok akár 2 szobás is jó. Önerő kell hozzá (sajnos asszem mostmár 40%) és hitelre fizethetitek. A legolcsóbb albi 60ezer, kb. ennyire hozzák ki a törlesztőt is. (persze ez függ az önerőtől meg h mennyi hónapra veszitek fel?)
2010. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!