Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész PONTOSAN mikor kezdödnek...

Egész PONTOSAN mikor kezdödnek a jelek egy kismamánál? Előfordulhat, hogy az 5. -6. héten még tünetmentes a terhesség?

Figyelt kérdés
Természetesen utána jártam a neten, de olyan állapotos hölgyek véleményére lennék kiváncsi akiknél csak, , későn"jelentek meg. Úgyanis nekem 3 hete késik de igazából nem érzek terhességre utaló jeleket! (Én úgy tudom. Hogy ilyenkor már éreznem kénne) Azzon a napon mikor megkellett volna jönnie csak a fürdésnél észlelttem egy cseppnyi vérzést. Kata (21)
2010. ápr. 18. 11:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mára már úgy érzem érzékenyebb a mellbimbom.De még mindig semmi jel.A múlthéten a tesztem negativ lett.A párom és én nagyon szeretnénk,ha a keddi kivizsgáláson pozitivat mondana a doki!Rettegek a gondolattól,hogy más okok miatt késne!Utoljára március 2.-án jött meg.Április 2.-án pedig pecsételő vérzés!Aki tudna valami biztatott írni keddig,annak nagyon megköszöném,mert az utobbi heteket bizonytalanságban töltöm!!!!!!!
2010. ápr. 26. 06:37
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2 menzeszem maradt ki és még nem volt semmi tünetem. Az első kimaradt után 8 nappal negatívat mutatott a teszt 3 a doki is az t mondta, hogy nincs baba. szedtem valami ártalmatlan gyógyszert, amitől állítólag meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. A 2. kimaradt után már gyanús volt a dolog. (most 3 hónapos a kislányom:)))

A lényeg! Én elkövettem azt a hibát, hogy elhittem, hogy nem vagyok terhes, azt gondoltam, hogy mástól nem jön meg, ezért nem teszteltem az első neg.+ doki után.

2010. ápr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

szija! én is hasonló cipőóben járok mint te, csak viszont én már 2 hét után is tapasztalok tüneteket, ami persze nem biztos hogy a terhesség jele (de remélem!!!)mindíg úgy érzem a hasamban, mintha meg akarna jönni, és 37 fok körül van a hőm! szerintem azt te is mérd meg mer az fontos, terhesség alatt ugyanis ekörül van a hőmérséklet!

én ma veszek sztem tesztet!

üdv:21 éves lány

2010. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ja és sok sikert, drukkolok:)majd írd meg az eredményt!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
na mit mondott a doki??válaszod nagyon várjuk ám.megy a drukk
2010. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Sajnos csak most tudtam írni,mert sok dolgom volt!Elmentem kedden a dokihoz és sajnos ő semmit nem látott,de még nem biztos semmiben ezért elküldött vérvizsgálatra amire hétfő reggel megyek és utána vissza hozzá kontrollra.Hát elmondhatatlanul bosszant ez az egész és még mindig semmi azóta kezdem azt gondolni csak vak lárma volt:(Nagyon boldog lennék,ha egy év múlva én is a 3 hónapos gyermekemet tarthatnám a karomban,de már nem álmodozom!Bármi is lesz az eredményem megírom nektek,mert látom tényleg érdekel titeket,ami nekem nagyon jól esik:)

:)És összintén remélem,ha nem vagyok álapotos az én esetem felhivja majd 1-2 nő figyelmét!

2010. ápr. 29. 20:35
 17/17 anonim ***** válasza:
na mi lett az eredmény?
2010. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!