Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész PONTOSAN mikor kezdödnek...

Egész PONTOSAN mikor kezdödnek a jelek egy kismamánál? Előfordulhat, hogy az 5. -6. héten még tünetmentes a terhesség?

Figyelt kérdés
Természetesen utána jártam a neten, de olyan állapotos hölgyek véleményére lennék kiváncsi akiknél csak, , későn"jelentek meg. Úgyanis nekem 3 hete késik de igazából nem érzek terhességre utaló jeleket! (Én úgy tudom. Hogy ilyenkor már éreznem kénne) Azzon a napon mikor megkellett volna jönnie csak a fürdésnél észlelttem egy cseppnyi vérzést. Kata (21)
2010. ápr. 18. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Milyen jelekre gondolsz?

Azon kivül hogy nem jött meg semmi jele nem volt.

Irj

2010. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 21 évesen lettem várandós és semmilyen tünetem nem volt egészen a második trimeszterig, akkor is annyi, hogy elkezdett vizesedni a lábam. Szóval ne várj tünetekre feltétlenül, mert attól még, hogy nincsenek simán lehetsz várandós.

2010. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha egy fogamzóképes korú nő nemi életet él (függetlenül attól, hogy védekezik vagy sem) és késik a vérzése akkor első körben terhességre kell gondolni és ennek a lehetőségét kell kizárni vagy igazolni. (teszt és/vagy orvos) A kora terhességi tünetek nagyon szubjektívek azokat lehet úgyis produkálni, hogy valaki nagyon akar vagy éppen nem akar babát. Több terhességgel a hátam mögött, addig amíg nem tudtam biztosan, hogy terhes vagyok,addig semmi olyan tünetem nem volt amit nem lehetett be tudni szokásos vérzés előtti tünetnek.
2010. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen egyedül csak a mestruációm késik és semmi jelét nem érzem a terhességnek.Több mint 5 éve élek a párommal és sosem estem még teherbe.Ezért most nem is tudom mirre gondoljak:(
2010. ápr. 18. 11:54
 5/17 anonim ***** válasza:

attol h nincs tüneted lehetsz terhes. nekem az első terhességemnél a 11héten kezdődtek a tüneteim. most a kistesoval az 5. héttől rosszul voltam.

válltozo. csinálj tesztet. de most nekem is a 4. héten még negativ volt a tesztem, az 5. héten meg már pozitiv. de már a 4. héten is voltak tüneteim a terhességgel.


de mindenkinél más a dolog. csinálj tesztet :)

2010. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!!IGEN mindenféleképpen csinálok egy tesztet a napokban és bejelentkezem a nőgyogyászhoz is.
2010. ápr. 18. 11:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem a 6. hétig. Írjad ám meg mi lett az eredmény!
2010. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igérem megírom az eredményt!!:-)Köszönöm a válszokat! Ha valakinek még van hozzászólása kérem írjon!!!!!
2010. ápr. 18. 13:00
 9/17 anonim ***** válasza:
na akkor mi lett az eredmény?
2010. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eredményem még sajna nincsen,de kedden megyek nőgyogyászhoz.Néha szurkálgat a pocim,de semmi több.Nagyon izgulok és várom a keddi napot.Amint tudok írok az eredményről!Köszönöm az érdeklödést!!!!:)
2010. ápr. 24. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!