Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbeestem! Mitől van ez?

Kétségbeestem! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Keddre nem vártam a menszimet. Nem is jött meg. Úgy volt hogy ma veszek tesztet, de reggel amikor pisiltem és megtöröltem halványrózsaszines folyásom volt, és fáj a derekam is. Szerintetek érdemes tesztelni vagy megfog jönni? Nem tudom mit csináljak. 2 hónapja volt már egy negatív tesztem és nem akarok megint csalódni.
2010. ápr. 15. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Valószínű meg fog jönni
2010. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kár tesztre kidobni a pénzt.

Várj 2-3 napot és kiderül.

2010. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez tuti mensi!

Így már felesleges tesztelni,csak pénzkidobás.

Majd ebben a ciklusban talán sikerül:)

15 heteske.

2010. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
szerintem csináld meg, mertha megtartásra kell gyógyszer azonnal orvoshoz tudsz menni!! Sok sikert!
2010. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó hozzá szólóhoz csatlakoznék!Mindenképpen csináld meg!!Vagy pedig menj mielőbb orvoshoz!Egyébként barátnőm 5 hónapig menstruált és közben már 5 hónapos terhes volt szóval attól hogy még van egy kis rózsaszínes folyásod simán lehetsz babás!
2010. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is csatlakozom. Csinálj tesztet és ha pozitív akkor nem mensi, hanem egy kezdődő gyenge terhesség, amit gyógyszeresen kell támogatni! Ha negatív és megjön, akkor sajnos mensi volt, de egy pár száz forintos teszt megéri a kockázatot, szerintem! Én nem lennék nyugodt, ha nem tesztelnék. Ne foglalkozz a korábbi negatív tapasztalatokkal... én egy szobát meg tudnék tölteni negatív tesztekkel, úgy érzem másféle nem is létezik. De ne add fel, nem tudhatod, mi történik, amíg utána nem nézel! Sok szerencsét!
2010. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Teszteltem! Egy halvány pozitív!!! Pár nap múlva csinálok még egyet! :)
2010. ápr. 15. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2010. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2010. ápr. 15. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha pozitív,menj azonnal orvoshoz,lehet hogy terhességmegtartó hormont fogsz kapni,ha fáj a derekad és színes folyás is van,szükség lehet rá! De én is gratulálok!
2010. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!