Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kétségbeestem. Már...

Teljesen kétségbeestem. Már három napja késik a mensim és a hőm is nagyon magasan van, de ma délután egy kis barnás vérfolt jelent meg. Ez azt jelenti, hogy meg fog jönni vagy még lehetek babás? Mindig pontosak 28 naposak a ciklusaim!

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 17:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A görbém: [link]
2009. júl. 26. 17:48
 2/15 anonim ***** válasza:
teszt?
2009. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok tesztelni, mert nincs itthon és csak holnap tudok venni, de azért köszi hogy foglalkoztál a kérdésemmel.
2009. júl. 26. 17:53
 4/15 anonim ***** válasza:
3nap és megjön,ha csökkenni fog a hőd
2009. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy 3 nap múlva fog megjönni?
2009. júl. 26. 18:09
 6/15 anonim ***** válasza:

17. napon volt pé.ami azt feltételezi legalább is nálam mindig így van, hogy rá 14 napra kell megjönnie.Mivel a pé után 14 nap a luteális fázis.Rá 2-3 napon belül mindenképpen meg kell jönnie ha nincs baba.Neked ma van a 15 nap.Én már ha magamat nézem nagyon gyanakodnék.Holnap biztosan tesztelnék ha csak addig nem jön meg rendesen.De ha biztos akarsz lenni a dologban várj még 2-3 napot.Ha addig sem jön meg akkor valószínű hogy baba van a dologban.

A barnás dolog meg nem igazán biztos hogy jót jelent.Lehet valami gyulladás, de méhen kívüli baba is.Nekem utóbbi volt.De persze ez nem szentírás, sokan barnáznak amikor terhesek akár több hónapig is mikor meg kellene jönnie.


Sok sikert.

Ha tesztelsz írd meg mi lett!

2009. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Azt elfelejtettem hogy a görbéd nagyon biztató!!!
2009. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tartalmas választ és a biztatást. Ha nem jön meg rendesen akkor tesztelni fogok holnap és megírom.
2009. júl. 26. 18:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Izgatottan várom!!!
2009. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia nagyon szép a görbéd. reggel pisilj egy pohárba vidd magaddal mikor munkába menet veszet veszel tesztet és csináld ott meg. akkor is lehet nem kell várnod keddig. a kihült pisi is jo csak reggelei elsö legyen, irj majd.d

drukkolok.

32

2009. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!