Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbeestem! Cikk-cakk a...

Kétségbeestem! Cikk-cakk a homérsékleti gorbém. Esélyem sincs így babaára? Mi okozhatja az ingadozást?

Figyelt kérdés
Az 5.napon 37 /!/ volt azután szépen lépcsozetesen lement 36,6-ra ma pedig megint 36,9. Múlh hónap is hasonló lehetett bár akkor minden nap nem mértem de a 9.napon már 37 kozelében volt a ciklus második felében meg 37,2. Tanácstalan vagyok orvoshoz csak jovo héten tudok leghamarabb menni.
2011. máj. 4. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel tudnád tenni a görbédet? Mert nálam is most hasonló van, és nekem doki azt mondta, minden rendben van...

Pecsételgetni szoktál-e néha?

2011. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni a görbéd?
2011. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mivel csak az orvostol kapott naptárba jelolom. Nem pecsetelo vérzésem nincs. Úgy néz ki holnap megyek uh-ra a peteérést fogják figyelni. Már ha van. Holnap leszek a 11.napon. Majd kíváncsi leszek mit mondanak.
2011. máj. 4. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!