Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbeestem? Van aggódni...

Kétségbeestem? Van aggódni valóm, vagy nincsen?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban megjött a menszeszem, a ciklusaim kb. 30-34 naposak voltak. A menszi mindig normális volt, nem volt gyenge, se túl erős, normálisan megvolt 5-6 napig. Se barnázás, semmi. Elkezdtük a babaprojektet, elkezdtem szedni a folsavat is.

Most 43 napra jött meg és nagyon gyenge még mindig a menszeszem!

Nem csinálok semmit másképp, mint eddig! Miért lehet ez? Jövő héten megyek a nőgyógyászhoz. Addig is, járt még valaki így?

Nem elég, hogy késett, de még gyenge is! :( Ja, és nem hiszem, hogy terhes lennék, mert a hőm leesett a menszesz napján 36,8-ról 36,2-re. Azóta is csak 36,5-7.


Van aggódni valóm, vagy ez előfordul időnként, tehát általános eset?


2010. máj. 27. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban 8 napig tartott, most összesen 5. Aviva tornázom, remélem, még lecsökken majd 1-2 nappal. Illetve jó lenne, ha baba lenne belőle, de elvileg belefér, hogy egyik hónapban erősebb a másikban gyengébb. Azért, lehet, hogy csinálhatnál egy tesztet (bár a legtöbb esetben ha piros vér van, akkor baba nincs), mert a hőd visszakúszott nem? Persze jó lenne látni görbét.
2010. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Pirosom van, és a hőm sem kúszott vissza annyira, ezért sem gondolok babára.

A görbémet nem tudom becsatolni, mert a melóhelyen le van tiltva pár oldal, köztük a fontosabbak is. :(


Akkor nem vészes, ha most kevesebb, ugye? Csak megszoktam, hogy több szokott lenni. És picit megijedtem, mert már mindent összeolvastam a múlt héten. Azóta nem is olvasok utána semminek sem. Csak ez zavar. :(

2010. máj. 27. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor mi elkezdtuk a babaprojektet, onnantol allandoan rakoncátlankodott a menzesem. Addig 28 napos volt, utána állandoan késett. Nem értem, hogy mi volt a gond. De végul 7 honap probálkozás után pozit teszteltem.
2010. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És te nem kezdtél el szedni Premens-t? Hogyan változott meg a ciklusod?
2010. máj. 27. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, mióta élesben próbálkozunk, sokat késik mindig! min.egy hetet. én is feltettem ezt a kérdést, azt írták rá, hogy másnak is így volt, összezavarja valami úton-módon a mensit. Ötletem sincs miért, meg kellene kérdezni egy nőgyógyászt. Csak marha bosszantó hogy ha az ember gyereket akar és állandóan késik, minden hónap végén azt hiszi hgy na most összejött és mégse... nem beszélve arról hogy a hosszú ciklust nem győzöm kivárni, hogy újra próbálkozhassunk, az idő meg csak megy..
2010. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor másnak is felborította a ciklusát, nem csak nekem. :(

Egyetértek az utolsóval: az idő meg csak megy

2010. máj. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!