Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék? Kétségbeestem!...

Mit tehetnék? Kétségbeestem! Az egész úgy kezdődött hogy kaptam clostyt, 3. naptól napi egyet 5 napon át!..

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki hogy ha 3 hónapon belül nincs baba menjek vissza! (magándoki volt)

Közben kiderült hogy magas a prolaktinom mert a mellemből nyomásra savó ürül! Egyik ismerősöm aki nőgyógyász homeopátiás cseppet adott rá, (mastodynon), nem használt!

Elmenetem a kórházba hogy szedtem a cseppeket és nem használt! kaptam rá bromokriptint! napi 3X1, ha erős akkor csak 2X1.

Elfelejtettem megkérdezni hogy menniy idő mire hat és leviszi a prolaktin szintem hogy babás lehessek! Ezért feltettem egy kérdést az orvostudakozón! Doki ajánlata hogy hivjam fel! felhívtam és azt mondja hogy ezek erős gyógyszerek, nem kellett volna bevennem mert ha csak nyomásra ürül savó a mellemből akkor semmi bajom nincs! szedjek elevitet és kész!

TELJESEN KÉTSÉGBE ESTEM! MIT TEGYEK EZEK UTÁN???


2009. máj. 27. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
melyik dokit kérdezted?Dr Hamvas Ferencet?
2009. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen! miért?
2009. máj. 27. 15:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, engem érdekelne kedves első válaszoló, hogy miért pont rá gondoltál...vannak tapasztalataim vele személyesen és aztán itt a neten is megtaláltam. Háááát, nekem jó pár átzokogott éjszakát okozott...
2009. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok: Egyébként nekem ugyaezekre a tünetekre (nyomásra szivárgott minimális mennyiségű, hol áttetsző, hol kicsit fehér folyadék)szintén bromocryptint írt az orvos. Closty mellett szedtem (napi felet), rögtön az első stimulált hónapban teherbeestem és még néhány hétig szedtem a bromot, egészen pontosan addig, amíg el nem fogyott az egy üveg. Babám egészséges, az eredményeim jók:)
2009. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok első vagyok.Azért kérdeztem,hogy őt kérdezted-e meg,mert ha volt valami kérdésem én is hozzá fordultam,de én csak itt neten keresztül.kb:10alkalomból 9szer megnyugtatott.Sztem a hangulatától is függ ill. a napjaitól,hogy hogy válaszol,mert olvastam olyan válaszokat is,másoknál,hogy ketté állt a szemem.:)
2009. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagy egyébként?Első vagyok.Mert én 2 jó orvost is tudok neked ajánlani.
2009. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De szerintetek mit tegyek? Ti mit csinálnátok a helyemben?
2009. máj. 27. 16:06
 8/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem! Pécsi vagyok! nagyon aranyos vagy hogy szeretnél dokit ajánlani! :)

Megkérdezhetem hogy miért okozott átzokogott éjszakákat neked?

2009. máj. 27. 16:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem èrtem teljesen.Hormon vizsgàlatra nem küldött senki?Abbòl egyèrtelmüen meg lehet làtni ,hogy most mi a helyzet a prolaktinnal.
2009. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor röviden elmondom én is. Jártam hozzá korábban és az egyik rákszűrésem eredménye rossz lett, hpv-t diagnosztizáltak. Elmondta, hogy a 24. órában érkeztem és bár nem kell, hogy ez töltse ki minden gondolatomat, de igenis meg kell ijednem, számokat mondott a méhnyakrák kockázatát illetően. Azt mondta minél előbb szülnöm kellene, ami nagyon rosszul érintett, mert a férjem nem akart babát. Aztán kifizettem huszon-harmincezer forintot különböző Bach virágterápiás készítményekre, hogy egyáltalán túléljem az egészet. Nyilván az én hülyeségem (is), de én annyira megijedtem, hogy hetekig nem voltam normális. Aztán megkerestem másik orvost is, megnyugodtam és soha többé nem mentem hozzá.
2009. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!