Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék? Kétségbeestem!...

Mit tehetnék? Kétségbeestem! Az egész úgy kezdődött hogy kaptam clostyt, 3. naptól napi egyet 5 napon át!..

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki hogy ha 3 hónapon belül nincs baba menjek vissza! (magándoki volt)

Közben kiderült hogy magas a prolaktinom mert a mellemből nyomásra savó ürül! Egyik ismerősöm aki nőgyógyász homeopátiás cseppet adott rá, (mastodynon), nem használt!

Elmenetem a kórházba hogy szedtem a cseppeket és nem használt! kaptam rá bromokriptint! napi 3X1, ha erős akkor csak 2X1.

Elfelejtettem megkérdezni hogy menniy idő mire hat és leviszi a prolaktin szintem hogy babás lehessek! Ezért feltettem egy kérdést az orvostudakozón! Doki ajánlata hogy hivjam fel! felhívtam és azt mondja hogy ezek erős gyógyszerek, nem kellett volna bevennem mert ha csak nyomásra ürül savó a mellemből akkor semmi bajom nincs! szedjek elevitet és kész!

TELJESEN KÉTSÉGBE ESTEM! MIT TEGYEK EZEK UTÁN???


2009. máj. 27. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Első vagyok.Én a helyedben mindenképp felkeresnék egy jó orvost.Egy kalappal neked.
2009. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

16:11-es, nagyon sajnálom ami veled történt! Megkérdezhetem hogy mennyit kér el a rendelésen! Kíváncsi lennék...


Igen senki nem csinált hormonvizsgálatot, mert ha a mellemből jön ez a savó nyomás hatására akkor tuti hogy magas a prolaktinom! Épp most hívtam fel az egyik ismerősömet, akiről meséltem hogy csináljon nekem egy vérvizsgálatot!


Köszi a segítséget, csak olyan nehéz egy jó dokit találni!

2009. máj. 27. 16:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kétségbeesni! Vedd be nyugodtan a bromot is. Az sosem árt. Most ez hülyén hangzik, de a prolaktin inkább legyen alacsonyabb, mint magas, mert az alacsony nem káros semmire! A savó meg önmagáért beszél, de azért konkrét számadatot tényleg nézess vérből!

1 havi bromocriptintől semmi bajod nem lesz, még akkor sem, ha kiderül, hogy nem magas az értéked! De ez valószínű már sosem derül ki, mivel már szeded, és valamennyire már most levitte. Kérdés, hogy mennyire.

2009. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

16:11-es vagyok. Hát, őszintén szólva nem nagyon tudom már megmondani, ez 6-7 évvel ezelőtt volt és általában mást is csinált vagy vettem bach virágterápiás cseppeket...szóval nem tudok Neked válaszolni sajnos. Nem volt olcsó, az biztos.

Egyébként én ugyanezzel a problémával kerestem egy endokrinológust és Ő küldött el vérvételre. Helyben én sem találtam akkor orvost, így kinéztem a neten Dr. Tűzkő Nándort Budapesten és hozzá mentem el. Ott rögtön levette a vért az asszisztense(pedig péntek este 9-re volt időpontom), fizettem 10 e Ft-ot, egy hét múlva telefonon hívhattam az eredményekért. Gyorsan ment minden.

Tényleg érdemes orvost keresni, mindenképpen szükség van kontrollra, tehát nehéz megúszni egy-két alkalommal. Biztosan vannak Pécsen nagyon jó orvosok!

2009. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tejsavónak tuti nem kell folynia nyomásra se, ha kicsit is magas, felírnak bromokriptint (nekem meddőségiben írták fel, csak értenek hozzá, pedig nekem nyomásra se folyik, csak a hormonértéken látszott). Nekem csak a mennyiség gyanúsan nagy, én felet szedek egy nap, viszont se azzal szerintem se ártasz, ha beszeded (mondjuk azzal se, ha nem, maximum 3 héttel később jön rendbe a prolaktinod és tudsz teherbe esni).
2009. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!