Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mióta próbálkozik? Miket...

Ki mióta próbálkozik? Miket próbáltatok már? Tudtok pozitívan gondolkodni? Vagy mindenki már totál elkeseredik?

Figyelt kérdés
Írjatok pár szót magatokról hogy vagytok lelkileg milyen vitamint szedtek, lh teszteltek, kétnaponta vagy sűrűbben szexeltek a párotok hogy áll a dolgokhoz? Ki milyen praktikákat próbált már? pl. párna, gyertya akármi.Osszuk meg egymással!
2010. ápr. 12. 14:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó a kérdésed!Talán tudunk egymásnak segíteni a tapasztalatainkkal.

2010. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!


másfél éve próbálkozunk, az első év nagyon rossz volt. tudtam kezdettől hagy nálam, a hormonokkal baj van, nehéz volt feldolgozni. Az első műtét után elkezdtem élni. nem törődni semmivel. most a második műtétre készülök és nagyon bízom benne, hogy karácsonyra baba lesz a pocimban. Elevitet folsavat és Evitamint szedtem. akkor vagyunk együtt ha jól esik, de pé környékén min. kétnaponta és utána egy jó órát biztosan fekszem.

lelkileg a legnehezebb ezt feldolgozni és hiába nem görcsölünk rá, minden mensi egy csalódás!

kitartást mindenkinek és mielőbbi babásodást!

2010. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2008 februárjában kezdtünk próbálkozni, 2008 decemberében derült ki, hogy kétoldali petefészek és petevezető gyulladásom van. Ezt sikerült 2009 március végére kikezelni, bár az orvosom nem bíztatott túl sok jóval. Újra elkezdtünk próbálkozni, de hónapról-hónapra mensi lett a vége. Nagyon rosszul éltem meg, szó szerint kudarcként és a végén úgy voltam, hogy okés én semmit sem teszek azért, hogy sikerüljön, majd jön ha jönni akar. És láss csodát december elején nem jött meg. 1 héttel később elmentem dokihoz (tesztekben már nem hittem), aki közölte, hogy itt bizony baba van:) 28 hetesek vagyunk és nagyon-nagyon boldogan várom kisfiam érkezését. Mindenki azt mondta, hogy akkor jön amikor ő akar. Hogy miért pont "most" azt nem igazán értem, mert most az anyagi helyzetünk az katasztrófa, de biztos megvan az oka. Egyébként én végig elevitet, folsavat, E-vitamint szedtem, ittam a teákat. A párom végig úgy volt vele, hogy majd sikerül amikor sikerül, bár azért őt is megviselte hónapról hónapra. Nálunk nem volt olyan, hogy na akkor kétnaponta kötelező a szex, akkor voltunk együtt amikor jól esett:) Kitartás, mindenkinek eljön az ideje.
2010. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Olvasgassátok, érdekes.

2010. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nagyon jók és nagyon tanulságosak a hozzászólások! Akiknek sikerült: gratulálok! Nekünk pedig kitartás és fel a fejjel akkor is ha sokszor nagyon nehéz!
2010. ápr. 14. 12:00
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekünk, amint eldöntöttük, első próbálkozásra összejött az első Baba. Én voltam a világ legboldogabb embere, és nem tagadom, büszke voltam magamra, hogy na tessék, nincs ebben semmi nehéz. Aztán a boldogságom hamar végetért, mert a Babácskám a 6. héten önként és nyomtalanul távozott, olyan simán, mint ahogy jött:-((((

Ez 2008 októberében volt, akkor ki kellett hagyni 2 hónapot. Én hülye, BIZTOS voltam benne, hogy ha újra próbálkozhatunk, megint elsőre sikerülni fog ... Mondanom sem kell, hogy azóta sincs semmi, sőt, még csak a tesztelésig sem jutottam el soha, mert minden hónapban megjön már 1-2 nappal azelőtt, ahogy várnám. Hónapról-hónapra nehezebb, kipróbáltunk már mindent, még a Clostit is, mégsem jön a baba. Már kikészülök, és kikészitem a páromat is a ciklikus lelki "hullámzásommal", minden hónap ugyanúgy zajlik, remény, izgalom, önmagam hitegetése, majd a félreérthetetlen jelek, hogy megint nem sikerült, sirás, összeomlás, pár nap múlva pedig újra indul a remény, és minden elölről:-((( Egyre nehezebb, de nem adom fel, nagyon szeretnék Babát, nem is egyet. Csak az idő sem nekem dolgozik, már 33 éves leszek, ez is nyomaszt.

Pedig amióta az eszemet tudom, mindig arra vágytam, hogy kisbabám szülessen:-((((

Én is köszönöm mindenkinek a saját beszámolóját, nekem is reményt és erőt adtok a továbbiakhoz.

Mindenkinek kivánom, hogy teljesüljön a vágya!

2010. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

4 napja :)))

És semmi más kívánságom nincs, csak hogy hamar sikerüljön (és persze egészséges legyen!)

2010. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Én már ott tartok, hogy feladtam az egészet! Nemcsak ezért mert a párom nem akarja, hanem azért mert én mindent megtettem, hogy legyen, de mégsem lett. Irigykedve és bánatosan figyelem a volt osztálytársaimat, akik vagy férjhez mentek vagy már gyerekük is született 22-24 évesen. Egyszerűen elegem lett. Meggondoltam magam és már nem akarok annyira gyereket!
2010. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Több mint 2 éve próbálkozunk Nekem már van egy lányom.A mostani kapcsolatom 4 éve tart kb 2 éve döntöttük el h jöjjön a baba mondanom sem kell h azóta is várjuk.Egy idő után feküdtem az aktus után párnát is tettem aztán felhagytam vele mert nem használt.Ovu tesztet nem használok mert most amikor szombaton megint megjött elhatároztam h nem érdekel innentől kezdve,most az anyagiak sem a legjobb a helyzetünk.Voltam már így amikor nem volt ideális a körülmény és nem is érdekelt mégsem lettem terhes akkor sem tehát nálunk ez a "ne várd és majd akkor jön" dolog sem vált be.A párom már nagyon szeretné mert neki még nincs gyereke de nagyon aranyos mert sosem nyúz vele és amikor látja h elkeseredem akkor lelket önt belém.Volt időszak amikor én is nagyon rágörcsöltem h mikor lesz peteérés és akkor gyorsan szex majdnem hogy muszájból szexeltünk de rájöttem h ez nem jó megoldás mert egy idő után tönkrevághatja a kapcsolatot.Most kicsit próbálunk mással foglalkozni aztán meglátjuk mi lesz.Persze titokban nagyon vágyunk rá mindketten és reménykedünk h majd velünk is megtörténik a csoda ahogy majd veletek is meg fog ha itt lesz az ideje.Mindenkinek kitartást és sok sikert!Jó volt ezeket olvasgatni és kiírni ezt magamból.
2010. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Örülök hogy megosztjuk és "kiírjuk" magunkból az érzéseinket. Nálunk volt egy olyan hónap is amikor megfogadtuk tabu a baba téma. Hát akkor sem jött össze.Nálunk persze én is nagyon akarom de a párom még jobban rá van görcsölve a témára és többször felhozza mint én. Kicsit néha sok hogy nekem kell őt is lenyugtatnom hogy türelem. Aztán egyik hónapban én fakadtam sírva amikor megjött, de ő mindent bevetett hogy ne ezen siránkozzak! Így felváltva el-elvígasztaljuk egymást és várjuk a csodát...és reménykedünk és próbálunk pozitívabban gondolkodni a kesergés helyett. Írjatok még!!!
2010. ápr. 14. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!