Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mióta próbálkozik? Miket...

Ki mióta próbálkozik? Miket próbáltatok már? Tudtok pozitívan gondolkodni? Vagy mindenki már totál elkeseredik?

Figyelt kérdés
Írjatok pár szót magatokról hogy vagytok lelkileg milyen vitamint szedtek, lh teszteltek, kétnaponta vagy sűrűbben szexeltek a párotok hogy áll a dolgokhoz? Ki milyen praktikákat próbált már? pl. párna, gyertya akármi.Osszuk meg egymással!
2010. ápr. 12. 14:05
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Én Elevitet szedek, van hónap hogy lh tesztelek volt hogy azt se csak a természetre bíztuk... 8 hónapja próbálkozunk, átlagosan 2naponta mindig de amikor jól esik akkor bújunk össze. Utána már fekve szoktam maradni. Páromnak kellett gyógyszeres támogatás így most már nagyon bizakodunk eddig hónapról hónapra egyikünk jobban el volt keseredve mint a másik amikor mensi lett belőle. Mindig reménykedünk a ciklus végéig, utána totál elkeseredünk... Sajnos. Ezek vagyunk mi. TI???
2010. ápr. 12. 14:09
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem 1 évig próbálkoztunk. Hőmérőzés, Ovu teszt, fekvés, gyertyaállás, Elevit. Aztán jött az előző nyár, és hol egyikünk, hol másikunk volt lent a Balatonon a kislányunkkal. Fölösleges lett volna bármit is nézni, mert csak hétvégéken találkoztunk. És lám összejött.

????????????? Ilyen az élet, ha nem számítasz rá összejön.

2010. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi december óta próbálkozunk a babával. Én femibion 800-at szedek. Tavaly nyáron volt egy missed ab-om sajnos. Mióta próbálkozunk mindig nézem hogy mikor van peteérésem. Néha már úgy érzem kikészítem a párom vele hogy ma van peteérésem és most kell együtt lennünk. Mi kb. 2-3 naponta szexelünk, utána mindig fekve maradok. Próbáltam már a gyertyát is, anyósom mondta hogy tegyek a fenekem alá párnát. Eddig még semmi. Márciusba 30-án volt peteérésem de sajnos nem tudtunk együtt lenni csak 27.-én meg 1.-jén. És hogy milyen lelkileg? Amikor megjön kicsit mindig csalódott vagyok! De tudom hogy jön egy újabb hónap amikor lehet próbálkozni és nem fogom addig feladni amíg nem sikerül!!! Mert egyszer úgyis sikerül!!! Mindenki azt mondja hogy nem szabad rágörcsölni a babára, de sajnos én nem tudok másra gondolni, csak hogy milyen jó lenne már terhesnek lenni. Köszönöm hogy leírhattam a véleményem!:)
2010. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
2008 decembere óta próbálkoztunk, aztán kiderült, hogy valószínüleg PCOm van, kaptam Clostit, 3 hónapig szedtem, de csak egy jó nagy cisztám lett tőle. Már indultam a kivizsgálásra, amikor pozitívat teszteltem! Tényleg akkor jött össze, amikor nem figyeltünk semmit, úgy voltam vele, hogy a vizsgálatokig már úgyis mindegy. Most vagyok 12 hetes, bár sajna vannak gondok, de sokat pihenek és igyekszem vigyázni magunkra. Én sem értettem, hogy lehet nem rágörcsölni és nem foglalkozni a dologgal, de lehet, és tényleg akkor jön össze! Kitartás! És most egy ideig ne akarj terhes lenni, hátha neked is össze jön!
2010. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi ötödik hónapja dolgozunk a kistesón, de nem akar jönni. Persze ezt megnehezíti a kisfiam is, aki esténként közénk bújik:) Egymás között már csak természetes fogamzásgátlónak becézzük:)De a viccet félretéve én is használok ovu tesztet, vezetek hőgörbét. Próbálunk akkor együtt lenni, amikor kell (meg persze akkor is amikor nem kell), de mégsem jön össze. A gyertyaállást még nem próbáltam, de lehet, hogy érdemes lenne! Szedek vitamint (gravida), apa E vitamint... talán ennyi. És már kezdek elkeseredni. Ha van valakinek valami jó ötlete én is szívesen venném, jó hogy feltetted ezt a kérdést. Pl gondoltam már arra, mi van ha kinyírom az ebihalakat? A férjem szerint ez hülyeség (egyébként ő jobban viseli, sokat segít azzal, hogy nem keseredik el, nem hibáztat szóval le a kalappal előtte).

2010. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
6 éve, és túl sok-sok szomorúságon! Mindent kipróbálva, milliókat hagyva az orvosnál.
2010. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem még nincs gyerekem, páromnak van.6 hónapja próbálkozunk, eddig eredménytelenül.Ebben a hónapban kezdtem ovutesztelni, persze figyelem én is a testem, gyertya sex után, félidőben napi együttlét.Én egész jól bírom, bár nagyon lefoglal ez a téma, órákat töltök naponta emiatt a gép előtt.Párom is eddig türelmes volt, nem nagyon kérdezősködött, viszont ebben a hónapban naponta fel hozza a témát, hogy szeretne már gyereked.De nagyon rendes, és nagyon szeret.:)
2010. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztjátok az érzéseiteket velem és a többiekkel! Ezek szerint hasonló ami kavarog mindegyikünkben. Akinek sikerült, gratulálok! Írjatok még! Csatlakozzatok minél többen és írjátok meg ti is hol álltok lelkileg, próbálkozásilag, hangulatilag! Mindenkinek örülök!
2010. ápr. 12. 17:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én csak annyit szeretnék mondani mindannyiotoknak, hogy 5-6-8 hónap nem sok idő! Tudom mikor az ember babát szeretne minden egyes hónap rettenetesen hoszúnak tűnik, de igazából ennyi bőven belefér. Nekem az orvosom azt mondja mindig, hogy egy év az a teljesen normális idő. Én hatszor voltam terhes és minden egyes terhességre egy évet kellett várnom. Rettenetesen nehéz volt kivárni, de tudtam, hogy sikerülni fog. Sajnos csak egy babám született a 6 terhességből, a többi missed ab, vagy spontán vetélés volt, illetve egyet el kellett vetetni betegség miatt. Nekem igazából az a nehéz, hogy azt elhiggyem, hogy a következő terhességnél nem lesz gond, és végre lesz egy egészséges babám, a lányomnak egy kistestvére. nekem ehhez az ad erőt, hogy úgy gondolom semmi sincs véletlenül, mindennek úgy kell lennie ahogy történik, és lehet, hogy az adott pillanatban nagyon rossz, de talán később kiderül, hogy miért is kellett, hogy úgy legyen. Higgyetek nagyon! Amire nagyon vágyunk és sokat gondolunk rá az egyszer be is következik, de sajnos ez igaz a negatív gondolatokra is. Én megtapasztaltam! Minsenkinek sok sikert és erőt kívánok!

2010. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel 3évig próbálkoztunk, a mostani párommal 1 éve, sajnos semmi. Annyira rágörcsöltem a dologra, hogy másra nem gondoltam és csak erről beszéltem. Most mindent abba hagytam: hőmérőzés, teszt, mikroszkóp stb. Kicsit pihenek és a természetre bízom magunkat. Azt tudni kell, hogy sajna már elmúltam 36éves, és sor műtétem is volt. De nem keseredek el, mert biztos vagyok benne, nem az én, vagy a mi hibánkból nem jön a baba. Kitartás mindenkinek.
2010. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!