Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbáltátok a Maca Vibe nevű...

Próbáltátok a Maca Vibe nevű gyógyszert?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,és a spermák mozgékonysága és termelődése céljából szeretném a párommal kipróbáltatni a Maca Vibe nevű szert.Valakinek van tapasztalata ezügyben???Köszönöm ha válaszoltok!!!
2011. ápr. 17. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Férjem fél évig szedte, napi egy szemet, emellett c vitamint, e vitamint, és cinket, első eredmény 1mmillió/mililiter két milije volt összesen abból mozgott 10 százalék, annak a fele meg roncsolt volt, fél év múlva meg 20 millió/ml, és volt 4ml tehát 80millió lett, és alig van roncsolt és szinte alig van álló:) úgy, hogy nálunk bejött, terhesség ennek ellenére nincs, úgy, hogy most én is elkezdtem szedni a maca vibét.
2011. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez remek eredmény!!!Köszi a válaszod!!!:)
2011. ápr. 17. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek is javított az eredményén, és én is elkezdtem szedni. A libidót mindenesetre fokozza! :-)Szerintem érdemes kipróbálni!
2011. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper!Köszi!!!:)
2011. ápr. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!