Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy mikor...

Voltatok már úgy, hogy mikor még nem tudtátok hogy baba van, valami anyai ösztön vagy 6. érzék azt súgta hogy igen, baba van, most sikerült?

Figyelt kérdés
Nálam most ez van. Még nem voltam ilyen biztos benne. Pedig már feladtam az egészet. De ebben a hónapban, pár napja ezt érzem!
2008. szept. 24. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia!!! Szuper!!! Nagyon örülök, hogy Neked is összejött! Varázslatos érzés volt, mikor megláttad a + jelet, nem? Nagyon szép terhességet és sok boldogságot kívánok! (Én vagyok, aki azt írta, hogy nem jött be a babás megérzés.)
2008. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Elmondhatatlan ez az érzés! :D Ezt kívánom mindenkinek!!!

2008. szept. 29. 09:36
 23/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2008. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bár régi a kérdés,mégis remélem,hogy talán visszatértek. Én nem mertem egy ilyen kérdést kiírni,mert féltem a válaszoktól... Ennél a kérdésnél Én vagyok a 11 és 12: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ingával kapcsolatban kérdezném,hogy az mindig mutatja a meglévőket is,vagy van olyan is,ami azt mutatja mennyi lesz még?Mert a Páromnak elvileg a jövőbeli születendő gyermekeit nézték meg és először egy lányt,majd 3 fiút jósoltak Neki!:) Állítólag ez így sorrendben lesz. Sorrendben jósolnak ezek az ingák?


Más,amit a gyógyszeres történethez fűznék,az az,hogy például az utóbbi 2 hétben,ha emelek,egyből jön egy érzés,hogy "jaj vigyázzak..." ha rágyújtok,szinte mindig avval az érzéssel,hogy nem kéne.De mivel (még) nincs kézzel fogható bizonyítékom,sőt ellenkezőjére van,így egyenlőre azt érzem,hogy megbolondultam. 2 héttel ezelőtt,még meg sem fordult a fejemben a gyerektéma...aztán meg minden megváltozik,intuíciók stb.

Köszi,hogy ezt megoszthattam.

2012. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!