Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy mikor...

Voltatok már úgy, hogy mikor még nem tudtátok hogy baba van, valami anyai ösztön vagy 6. érzék azt súgta hogy igen, baba van, most sikerült?

Figyelt kérdés
Nálam most ez van. Még nem voltam ilyen biztos benne. Pedig már feladtam az egészet. De ebben a hónapban, pár napja ezt érzem!
2008. szept. 24. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én éreztem is, álmodtam is és az is voltam! :) tehát.... hátha.
2008. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is megéreztem abban a hónapban, amikor kiderült. Szorítok Neked, hogy neked is bejöjjön! 31 hetes kismama.
2008. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen , voltam így és milyen szerencsém volt, hogy megsúgta nekem a 6. érzékem, ugyanis szorongásos pánikbetegséget állapított meg nálam a nőgyógyász, aki erre a betegségre nyugtatót és hangulatjavítót írt fel, de közölte, hogy egyvalamire vigyázzak, amig szedem a gyógyszereket és még utána se , teherbe ne essek, mert el kellene vetetnem, mert nem lenne egészséges. Kiváltottam a gyógyszereket és az első szemtől kezdve minden reggel és este leengedtem a lefolyón, mert azt éreztem, hogy babás vagyok és a poén az egészben , hogy nem is tervezett baba volt, hanem csak úgy jött. És milyen szerencsém volt, mert egy héttel később , ahogy a nőgyógyásznál jártam, kiderült, hogy babát várok. Azóta is áldom magam, hogy nem szedtem be, mert azóta van két egészséges és gyönyörű kislányom. ( 4 és 1,5 éves) és most próbálkozunk a 3-al. És remélem , hogy már sikerült is, de sajna ezt most nem érzem. Szóval lehetséges, hogy érzed!
2008. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem a nőgyógyász állapította meg, hanem a pszichiáter, csak már annyit foglalkozom ezekkel a nőgyógyászos sztorikkal, hogy eltévesztettem.
2008. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudat alatt biztos voltam abban, hogy sikerült. :) Persze a külvilágnak azt mutattam, hogy nem érdekel, összjött vagy sem, de belül alig vártam, hogy tesztelhessek, mert éreztem, hogy valami megváltozott. És jól éreztem. :) Ma már 22 hetes kismama vagyok.
2008. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De jó! Akkor nem vagyok egyedül!

Örülök hogy már ilyen sokan írtatok!


Remélem nem csal az érzésem! Igy még nem éreztem, mindíg csak reményked(t)em!


Sok boldogságot Nektek!!! :D

2008. szept. 24. 17:15
 7/24 anonim ***** válasza:
Én most is ezt érzem, de nem vagyok abban biztos, hogy tényleg baba.
2008. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy amin most keresztül mentem az elmúlt hónapokban, ahhoz képest úgy érzem és teljesen pozitívan érzem magam, (vetélés kb fél éve, 1 hónapja kiderül a pcos, már egy éve nem jön a baba) Szóval ez a fura hogy úgy érzem most sikerült, és pár hete olyan kiegyensúlyozott vagyok.
2008. szept. 24. 17:37
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már a fogantatáskor éreztem, hogy összejött. Azt is éreztem, hogy kisfiú lesz, álmodtam is vele. És tényleg kisfiú lesz. 39 hetes kismami

2008. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudtam még h kismami vagyok és ösztönösen áttértem az egészséges táplálkozásra. Majd utána nem jött meg és akkor már gyanus voltam :)
2008. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!