Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy mikor...

Voltatok már úgy, hogy mikor még nem tudtátok hogy baba van, valami anyai ösztön vagy 6. érzék azt súgta hogy igen, baba van, most sikerült?

Figyelt kérdés
Nálam most ez van. Még nem voltam ilyen biztos benne. Pedig már feladtam az egészet. De ebben a hónapban, pár napja ezt érzem!
2008. szept. 24. 16:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

:DDD Valahol én is azt érzem hogy kisfiú lesz! Pedig elsőre kislányt szeretnék, bár mindegy is, csak egészséges legyen!!!

Majd mindenképp megírom hogy mi lesz!

Addig is a tapasztalataitokat várom sok szeretettel!!!

2008. szept. 24. 17:45
 12/24 anonim ***** válasza:
És te mire nem várod, mert most én is úgy érzem, hogy baba lesz! Remélem jól érzem! Október 9-re nem várom. És nekem is fiam lesz, ha lesz. De én onnan gondolom, hogy csináltak nekem egy ilyen ingás módszert, ami megmutatja, hogy hány gyerkőc lesz, vagy va és hogy milyen neműek és nekem két kislányt mutatott, ők megvannak, meg egy fiút. Ő meg most "készül". De nekem is teljesen mindegy, hogy mi lesz.
2008. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!! Én teljes mértékben hiszek a 6. érzékben, eddig mindenben bejött, kivéve a kisbaba-megérzésben. Amikor abbahagytuk a védekezést tavaly decemberben, első hónapban biztos voltam benne, hogy összjött, de nem gy esett. Januárban , mikor terhes lettem viszont semmit nem éreztem, ill. csak azt, hogy tuti meg fog jönni (hasam is fájt, és melleim is meg voltak duzzadva). Ehhez képest most 36 hetes vagok. DE itt látom a kommentekből, hogy szerencsére nem ez a jellemző és igenis megérzik ezeket a dolgokat a nők.

A baba nemét illetően is "félreéreztem" a dolgokat: kisfiút akartam, vele álmodtam, megláttam az UH-n 12 hetesen, és tudni véltem, hogy fiú, ingát is kipróbáltuk: 20-ból 20x fiút mutatott... Teljesen úgy éreztem, hogy kissrác. Ehhez képest a 18. hetin és a 27. héten a 4D-n is kislánynak mutatta magát a babácska igen egyértelműen. 1 szó mint 100, úgy néz ki, rengeteg embernél működnek a megérzések baba-téren is, én meg vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt! Nagyon drukkolok, hogy Te az előbbi kategóriába tartozz és teljesüljön a vágyad! Sok boldogságot!

2008. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
hanyadik napnál tartasz? Én most vagyok a 23. napon és azt érzem valami megváltozott bennem. Ugyan úgy szorít a hasam mint szokott, de mégis más minden.
2008. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát én mostanság nem várnám a menzit. Volt már egy vetélésem sajna, de előtte ugyan ezt éreztem!!! Valahol tudtam hogy terhes vagyok! Sokszor vannak megérzéseim, de most nagyon, nem csak ezzel kapcsolatban, hanem bármivel kapcsolatban, és bejönnek, nagyon fura hogy ilyen intenzív most! Jó lenne ha tényleg baba lenne végre!!! Az a fura hogy kb 1 hónapja teljesen feladtam az egészet. Talán pont ezért is sikerülhetne??

Én kisfiút érzek, de mindegy, csak egészséges legyen.


Olyan aranyosak vagytok hogy ennyien írtatok tapasztalatokat!

2008. szept. 24. 18:57
 16/24 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi pár nap múlva hogy mi a helyzet! Szurkolok :-)
2008. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom!!! Remélem másnak is és nekem is bejönnek a megérzéseim!!!
2008. szept. 24. 19:49
 18/24 anonim ***** válasza:
Na, bejött a megérzésed?
2008. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, nem mertem tesztelni, de a menzi még sehol!


Ha tesztelek majd mindenképp írok!

2008. szept. 28. 21:54
 20/24 A kérdező kommentje:
Pozitív ma reggel! Remélem ez tényleg baba!!!
2008. szept. 29. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!