Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kihagyhatom a tesztelés...

Holnap kihagyhatom a tesztelést, ha ma negatívat tezteltem ovuteszttel?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 11. napján, és ma teszteltem ovuteszttel életemben először,ami negatív lett.28 napos a ciklusom.Holnap kihagyhhatom,hogy ne pocsékolódjon?Vagy lehet egyik napról a másikra is teljesen pozitív a teszt?
2010. ápr. 6. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most próbálod elősször akkor érdemes végigtesztelni pár napot, mert valóban egyik napról a másikra pozitív lesz a teszt és ha kihagyod holnap, lehet pont akkor lesz. Én is végigcsináltam elősször egy hónapot, vagy 20 napon keresztül, most meg már elég 3 is, mert tudom kb mikor van.
2010. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki! Igaza van az előző válaszolónak is! De én leírom a saját "sztorimat". Tökéletes 28 napos ciklusom van, már egy ideje próbálkozunk volt hogy használtam ovu tesztet, aztán abbahagytam mert a páromnak gyógyszeres támogatás kellett így gondoltam felesleges. Hónapok óta most megint előkapartam a teszteket és kiváncsiságból a 12-ik!!! ciklusnapom estéjén csináltam egy tesztet és totál pozitív lett!!! Magyarul kiderült hogy NEM a 14-ik napon van nekem! Egy barátnőm szintén tökéletes 28-as ciklussal az egyik hónapban csak a 10-ik ciklusnapon tudott együtt lenni a párjával mert külföldön dolgozik és a köv. hónapban pozit tesztelt! Most boldog kismama!!! De a legtutibb ha a 8-16-ik ciklusnapig 2naponta együtt vagytok és utána maradj fekve! Mielőbbi babásodást kívánok neked! Egyébként mióta próbálkoztok???
2010. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat, és gratulálok a babákhoz.:)

Ez a hetedik hónap,h. próbálkozunk.6 hónapon keresztül minden másnap, harmadnap, sőt középidőben naponta szeretkeztünk a párommal.Arra gondoltam,h. ez a sok együttlét sűrű a spermáknak, és nem tudnak "megérni" rendesen.Ezért az ovu teszt.Meghát sok jót hallottam róla itt.Hátha sikerülne.Akkor mindennap tesztelek!

2010. ápr. 7. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!