Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszttel hogyan lehet...

Ovuteszttel hogyan lehet terhességet "jósolni"? És mikor kell ilyen esetben használni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ovutesztel megnézed, hogy mikor ovulálsz és akkor szeretkezel. Akár minden nap lehet használni, de költségkímélőbb, ha kiszámolod, hogy elvileg mikor kéne lennie és abban a pár napban nézegeted, hogy pontosan mikor van.
2009. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ovutesztel, reggel tudsz elsö vizeletböl jostesztelni§ De nem biztos hogy helyes eredményt mutat, volt màr jo és rossz tapasztalat is vele kapcsolatba! Ha itt beirod a keresöbe hogy josteszt, kidob egy csomo talàlatot! Inkàbb terhességi tesztet vegyél, az a biztosabb!
2009. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én már erről is írtam valaki másnak,hogy ovuteszt becsapós jóstesztként,hisszen nem terhességi hcg hormont mutat ki hanem lh-luteinizáló-sárgatesttermelő hormont.Menstruáció elött pár nappal azért lesz sok nőnek-tévesen-pozitív az ovutesztje,mert a szervezet mensi elött újra sárgatestet termel.
2009. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül reggeli első pisiből kell csinálni, mint a rendes terhes tesztet.Több napig csináld, s figyeld, hogy a 2. csík erősödik-e. Elég nehéz eldönteni, mert ha babát szeretne az ember lánya, akkor hajlamos mindig erőssebbnek látni a csíkot. Ha tényleg napról-napra erősödik,(én tegnap csináltam egy jós tesztet, és holnap fogok mégegyet, sokkal jobban látszik, ha tényleg erősödött), akkor esélyes a baba, de tényleg ne éld bele magad. Mensi napján vagy utánna pár napra rá viszont csinálj terhes tesztet, amit az mutat az a biztosabb.
2009. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Szerintem az ovu után 10-11 napra kezd el.
2009. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ovu után 10-11 nappal már egy érzékeny terhesteszt kimutatja, mi az ábra. A jóstesztelés drága is, hosszadalmas is, meg az eredménye is bizonytalan.
2009. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, van már gyermekem, azt tudom, hogy a terhességi teszt hogyan működik:) csak itt olvastam pár napja valami hasonlót, és érdekelt, hogyan működik.
2009. okt. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!