Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, van köztetek olyan...

Anyukák, van köztetek olyan akinek nem mutatta ki a teszt a terhességet vagy csak nagyon későn?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
én csináltak 2-t, mensi napján (ami nem volt) semmi, 1 hét múlva először semmi, aztán több idő telt el mint ami rá van írva, kb fél óra, és ott volt a 2 csík :)
2011. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem 3napja késik és - volt tegnap.most megyek dokihoz,mivel nekem eddig csak akkor késett mikor terhes voltam.Akkor is csak 4-5nap késés után lett pozitív.Szóval ne add fel!
2011. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz nem nekem de testvéremnek 1 hét késés után is negatív volt a laborban csinált terhességi teszt. Lassan 1 éves lesz a "negatív teszt" :)
2011. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kedves utolso elotti leci ird meg maj hogy mi volt az orvosnal!
2011. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát az orvos egy nagyon-nagyon vastag méhnyálkahártyát látott és valamit a közepében...de azt mondta még nagyon korai,ha késői ovulációm volt akkor max 1 hét múlva tud biztosat mondani.Szóval addig izgulok,hogy ne jöjjön meg és baba legyen!
2011. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pontosan igy vagyok en is,vagyis nekem is mar 4 napja kesik,es a teszt pedig negativ!! szoval csak remenykedhetek!! de megnezett UH-is? vagy csak kezzel?
2011. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nekem már 1 hete késik.
2011. nov. 18. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok.csak ultrahanggal vizsgált meg,de azzal jó alaposan!Hát bízom benne,hogy 1hét múlva már mást fog látni és talán tesztelek is újra a hétvégén hátha addigra a teszt is alakul.Drukkolok neked!!!
2011. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma erős pozitívat teszteltem,3 db-ot.
2011. nov. 23. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
gratula!!!!
2011. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!