Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvétellel hamarabb kimutatjá...

Vérvétellel hamarabb kimutatják a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy a menses előtt már kitudják e mutatni a terhességet vérből.De nagyon jó tesztek vannak,már akár az elmaradt napján is kimutatja.
2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!Én holnap megyek a háziorvoshoz, mert megfáztam és fogom mondani, hogy lehet, hogy babás vagyok, mert nem szeretném ha antibiotikumot írna fel. Csak kedden kellene megjönnie, úgyhogy biztosat nem tudok, csak reménykedem...

Egyébként hétvégén éreztem, hogy egyfolytában, tompán nyomott a petefészkemnél 2-3 napig. Azóta is néha érzem és a derekam is fáj, de lehetséges, hogy ezek a betegségtől vannak. Ilyenkor nem tanácsos antibiotikumot szedni, ugye? Már 2 hete nem tudok kikeveredni a náthából:(

2011. nov. 16. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szedj inkább antibiotikumot, amíg ki nem derül. És igen, vérvétellel hamarabb kimutatják. Hátha a háziorvos is írhat beutalót HCG-re, egy nap alatt megvan az eredmény.
2011. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!