Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszttel jósolni?

Ovuteszttel jósolni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam az ovutesztet jósként,de fogalmam sincs mit,és hogyan kellene látnom,szóval ha valaki tud,segítsen.A babáttervezők otthonán már jártam,de tapasztalatot szeretnék tőletek,akinek bevállt.Szóval ma vagyok a 12.dpo-n,és tegnap nagyon halovány második vonalka lett az ovun,ma szintén,ha nagyon megnézem,talán a mai egy lehelettel erősebb,de csak éppenhogy.Még csináljak holnap is?Annak már erősnek kell lennie nagyon?
2009. aug. 23. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tüszőrepedés utáni 14. napon lett az ovu (jós) teszten ugyanolyan erős 2 csík, másnap, azaz ma, meg erősebb a T mint a C. szóval úgy döntöttem,h ellövök egy terhes tesztet is és képzeld az is pozi lett ma. Szóval most nagyon happy vagyok és csak azt tudom mondani,h tényleg lehet jósolni az ovu teszttel!
2009. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,hát én még csak a tüszőrepedés utáni 12. napon vagyok,és a tegnapi (11.napi)eléggé halvány,meg a mai is,de épp most raktam őket egymás mellé,azért látszik,hogy a mai erősebb,hát még csinálok egyet holnap is,ha az még erősebb,akkor pedig holnapután egy terhestesztet is kipróbálok:)
2009. aug. 23. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be az ovuteszt.Mensi előtti napokban pozitívat mutatott.:(
2009. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,most én is elbizonytalanodtam,mert bár 2 csíkosak az ovuk,de délutántól úgy feszül a hasam,tuti megjön,ha nem is holnap,de holnapután reggelre biztosan.Úgyhogy egy - részemről is sajnos:(
2009. aug. 23. 21:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát,nem tudom,itt a kép az ovukról,de ahhoz képest,hogy holnapra nem várom,ezek elég gyengék,ugye?:(

[link]

2009. aug. 24. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Hát...sajna ez tényleg elég gyengécske. Nekem ennél sokkal erősebben látszott, úgy mint ovulációkor. Sajnálom.
2009. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia utsó,köszi a választ,a tegnapi már jó erős volt,a mai meg teljes hómező,szóval összevissza.Már várom,h megjöjjön,más már úgysem lesz.
2009. aug. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!