Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ezzel az ovuteszttel?

Mi van ezzel az ovuteszttel?

Figyelt kérdés

Rendszeres 30-31 napos ciklusaim vannak.

Tegnap volt a 4-ik nap hogy csinálnom kellett a használati útmuttó szerint.Eddig mindegyik negatív volt.Már pozitívnak kellett volna lennie.Lehet hogy nincs peteérésem?Menjek dokihoz hogy megnézze?Azt hogy csinálja?és mennyibe kerül?


2009. szept. 7. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteérés nem papirforma szerint van, simán lehet, hogy neked nem a ciklusközepén van, ahogy a használati útmutató irja. Ovuteszt mellé szerintem nagyon nem árt hőmérőzni is. Szerintem ne ijedj meg rögtön, ha most csinálod először!
2009. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az mindenképp úgy van hogy amikor a peteérés van ahozz adva 14 nap az a menstruáció első napja.Akkor most kell lennie.Vagy nem jól tudom?
2009. szept. 7. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy neked a luteális szakaszod nem 14 nap hanem kevesebb. Akkor van baj, ha 12 napnál rövidebb
2009. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!