Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki jóstesztelt már ovutesztte...

Aki jóstesztelt már ovuteszttel, adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Ma van a ciklusom 28-ik napja, általában 31-32 naposak. Tegnap, a 27-ik napon ovuteszttel próbáltam jóstesztelni, és a következő történt: 15-20 perc után halvány második csík, 2 óra elteltével szépen kivehető második csík. Tudom, hogy 30 perc után már nem kéne leolvasni, de vannak, akik az egész havi teszteket elrakják, lefotózzák, szóval még napok után is "értelmezik". Szerintetek jelezhet ez a tegnapi teszt valamit? Péntekig nem akarok igazi terhességi tesztet csinálni, mert már a negatív teszt gondolatától is besírok. :(

Nagyon köszi a véleményeket előre is! :)


2010. dec. 7. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap szép erős majdnem olyan erős lett az ovu teszten a második csík mint a kontrolcsík, jól meg is örültem mert az előtte napi halványabb volt, és így ma reggel csináltam egy tízes érzékenységű tesztet, olyan negatív lett, hogy én is besírtam:(((((((( igaz, péntekre nem várom csak, de ennek már mutatnia kellett volna ha van valami.Amúgy a szervezetbe mindig van jelen lh- amit a teszt kimutat, ha holnap reggel erősödik a csík akkor van remény.
2010. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én többször is próbáltam a jóstesztelést


ezt minden reggel kell több napon keresztül


bár nekem mindig erősödött, még a hcg m is haloványka volt mégis megjött

VÁRJÁTOK KI A MENSI NAPJÁT és akkor teszteljetek


akkor már 98% az eredmény

2010. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló,

ha péntekre várod akkor a mai nem jelentett semmit! Nekem a fiammal mensi előtt 2 nappal még negatív volt teljesen, mensi napjára lett először halvány pozi, a gyerek köszöni, jól van! :)


Kérdező,

én nem próbáltam, de szerintem igazából felesleges. Inkább legyen a terhességi teszt negatív, mint hamis reményt adjon az LH teszt, és utána derüljön ki, hogy mégsincs babád. Szerintem az sokkal rosszabb.

2010. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de miért nem bírod kivárni, hogy megjön-e. Mindenki tesztel ha kell, ha nem, aztán jönnek a csalódások. Én is ezt élem át már 1,5 éve, és rájöttem, hogy fölösleges tesztelgetni jó előre, meg figyelni a jeleket. Legyél türelmes, a baba is arra vágyik, és akkor fog jönni
2010. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nagyon köszi a válaszokat. Tudom én is, hogy nem jó ez az előre tesztelgetés, de már nem tudok várni. :( Amikor az első gyerekemmel terhes lettem, csak eldöntöttük, és a második hónapban már nem jött meg. Most viszont egy éve próbálkozunk. :( Ez az első clostis hónapom, és nagyon reménykedem, hogy most összejött. :) Próbálok várni, rengeteget dolgozom, hogy ne gondolkodjak, de így sem tudok túl sok minden mással foglalkozni, csakhogy milyen jó lenne újra babásnak lenni. :)
2010. dec. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!