Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár napos-hetes terhes...

Ha pár napos-hetes terhes vagyok, lehet normális folyásom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 16:27
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
persze,hogy fogok irni!csak annyit,hogy nekem meg pont kevesebb lett a folyäsom.ma csak 2 pici cseppet lättam.hät igen,ez a bekepzelös dolog eleg nyomaszto.de en mindig megnyomom a cicim,es azt gondolom,hogy tenyleg fäjnak,es nem csak bekepzelem.szerintem se merd a höd mostmär.ezt a pär napot csak kibirjuk värni... :) erika
2008. okt. 2. 16:10
 22/29 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én is így vagyok, hogy nekem is vannak görcseim, biztosan nem csak beképzelem, viszont azt lehet , hogy csak én hiszem, hogy baba miatt van. Hát nem is fgk hőt mérni, mert arra is mindenki más ír,teljesen eltérő. A tesztúgyis kimutatja. Ha meg esetleg mejön, akkor próbálkozunk tovább. Egyébként képzeld híztam egy kilót, eszek is rendesen, de lehet, hgy ez etől teljesen független, mert a múlt hónapban meg kettőt.( pedig terhes se voltam) De hozzáteszem , hogy rám fér, mert csak 48 vagyok. Várom a további fejleményket, addig is vigyázz magadra. Üdv.: Gina
2008. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sajna voltam a laborban, neg lett a tesztem, úgyhogy az összes tünetem mind csak beképzelés lehetett, vagy ha van is , nem baba miatt . A folyásom mára már vizesebb, valószínű azért mert meg fog jönni. Neked még azért nagyon szorítok és mindenképpen írd meg az eredményt, remélem te legalább jó híreket közölsz majd velem. Mi meg próbálkozunk tovább. Puszi, várom a fejleményeket! Gina
2008. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
nagyon sajnlom..vervetelt csinältattäl?en holnap reggel fogok tesztelni.nem birok värni toväbb.majd megirom mi lett.ti meg csak probälkozzatok toväbb.föleg a pe elötti heten! erika
2008. okt. 3. 17:39
 25/29 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vérvétel volt, hanem reggeli első vizelet. Sajnálom én is! Mindegy próbálkozunk tovább! Mindenképpen írd meg az eredményt, nagyon szorítok neked! Gina
2008. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
szia!ma reggel fel 4-kor megcsinältam a teszetet,remegö kezzel...az a 2-3perc volt a legrosszabb amikor värni kellett.az elsö csik rögtön megjelent.a mäsik csak 1 perc mulva! :)es nagyon jol läthato!ugy örülök!!de meg vem fogtam fel az egeszet.meg csak 22 vagyok...denagyon jo erezes tudni,hogy van lakom!ti se adjätok fel,tudod!akkor jön amikor nem värod!köszi,hogy gondoltäl räm az utobbi napokban!en is gondolok majd räd sokat!ha gondolod,irhatsz majd privätba.puszi!erika
2008. okt. 4. 09:10
 27/29 anonim ***** válasza:
Gratula kismama! Akkor most már nagyon vigyázz magadra. Az első babámat én is 21 évesen szültem, úgyhogy elmondhatom nagyon jó fiatal anyukának lenni! Most 25 vagyok. Nála még mindig ugyanaz a helyzet, hogy nagyon féjank apetefészkeim, amindjárt megjön érzésem is megvan, de már belenyugodtam a teszt eredményébe és próbálkozunk tovább. Neked meg boldog babavárást. Azért ha van valami változás írok és te is, hogy milyen a pocilakóval a hasadban az élet! Gina
2008. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

nem is tudtam,hogy mär van egy gyereked!de jo! :)mär nekem is van! :)azert majd te is irhatsz ha összejött! :)

sok sikert!erika

2008. okt. 4. 11:44
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia! 2 is van, látod és mégis milyen tapasztalatlan vagyok, mert ők próbálkozások nélkül, mindenféle terhességi panasz nélkül összejöttek. Oké, mindenképpen írok, neked meg jó babavárást.
2008. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!